Trwa ładowanie...

Robert Janowski oficjalnie pożegnał się z "Jaka to melodia?". TVP nie wyemituje części odcinków

"Wczoraj zapadły ostatnie decyzje w sprawie "Jaka to melodia?" i naszych, ostatnich 10 odcinków. Nie gramy. Czyli to już koniec" – ten wpis Roberta Janowskiego na Facebooku wzbudził ogromne zainteresowanie. Widzowie dziękują prezenterowi za wspólnie spędzone 21 lat.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Robert Janowski oficjalnie pożegnał się z "Jaka to melodia?". TVP nie wyemituje części odcinkówŹródło: ONS.pl
d37nkml
d37nkml

W obszernym wpisie na Facebooku Robert Janowski pożegnał się z programem "Jaka to melodia?", Media Corporation i Telewizją Polską. "21 lat… Kawał życia. Waszego i mojego. Było pieknie. I nie dajmy sobie zabrać tych wspomnień!" – pisał prezenter.

Jednak największe emocje wzbudza fakt, że Telewizja Polska nie zamierza wyemitować ostatnich 10 odcinków programu z udziałem Janowskiego. "Wczoraj zapadły ostatnie decyzje w sprawie "Jaka to melodia?" i naszych, ostatnich 10 odcinków. Nie gramy. Czyli to już koniec" – czytamy. Decyzja ta wydaje się być niesprawiedliwa, bo ludzie włożyli przecież sporo pracy, by zrealizować show.

d37nkml

"Dziękuję TVP za 21 lat emisji „Jaka to melodia?" – programu, który łączył pokolenia. Programu, który dzięki uczciwości, lojalności, wiedzy i pasji wszystkich biorących w nim udział był dobry dla wszystkich i na wszystko. Jak ulubiona piosenka – zmieniona będzie być może równie ładna, ale nigdy nie będzie częścią naszej duszy".

Pomimo wszelkich spięć, Janowski pokazał klasę. Współpracę z TVP zakończył w dobrym stylu: bez żalu i obrzucania się błotem.

d37nkml

Prezenter podziękował też widzom, dzięki którym program emitowany był tak długo. "Dziękuję! Za 21 lat dorastania z wami, za piękne historie, za uśmiech, szczęście i łzy. Za oddany czas i serce" – czytamy.

Oczywiście nie zabrakło też podziękowań i ukłonów w stronę Roberta Janowskiego. Widzowie okazywali wdzięczność za wszystkie lata jego pracy, za każdy odcinek programu i rozrywkę. Jednocześnie pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których ludzie śmiało stwierdzali, że "Jaka to melodia?" skończyła się właśnie wraz z odejściem Janowskiego.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d37nkml
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37nkml