Trwa ładowanie...

"Jaka to melodia?": z programem żegnają się kolejne osoby

Decyzja o odejściu prowadzącego najsłynniejszego teleturnieju w TVP była szokiem nie tylko dla samego prowadzącego, ale także publiki. Jak się jednak okazuje, prezenter to nie jedyna osoba, która opuści program.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Jaka to melodia?": z programem żegnają się kolejne osobyŹródło: ONS.pl
die1asy

W ubiegłym tygodniu telewidzów zaskoczyła informacja o odejściu z popularnego muzycznego teleturnieju Roberta Janowskiego. A wszystko wydarzyło się w wyniku objęcia produkcji programu przez firmę ZPR Media. Zapowiadana przez Jacka Kurskiego "nowa formuła show" okazała się zmianą. Robert Janowski wyjaśnił w medialnym oświadczeniu, że telewizja podziękowała mu za dotychczasową współpracę, a jego miejsce ma zająć nowa osoba. To musiał być cios dla muzyka, który jeszcze na początku tego roku powiedział dla WP:

- Ta praca nigdy mi się nie znudzi, robię to od 20 lat. Gdzieś przecież trzeba pracować.

Jeszcze do niedawna nie było pewne, co z resztą zespołu, który brał czynny udział w nagraniach programu. Jak jednak podaje portal "Plejada", z teleturniejem żegnają się: wokalista Grzegorz Wilk i pianista Robert Osam. Aneta Figiel i Agata Dąbrowska, czyli solistki programu, nie otrzymały zaproszenia do dalszej współpracy.

die1asy

W programie pozostanie saksofonistka Lena Zuchniak. Pojawi się aktor znany z serialu "M jak Miłość” Marek Kaliszuk, który poinformował o tym fanów za pośrednictwem Instagrama.

Robert Janowski nie może jednak narzekać na brak zajęć. Jak poinformowała jego menedżerka, Monika Janowska, wokalista ma kalendarz wypełniony obowiązkami:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

die1asy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
die1asy