Trwa ładowanie...

Norbi wszystko potwierdził. Zastąpi Roberta Janowskiego w "Jaka to Melodia?"

Kilka dni temu portal wirtualnemedia.pl poinformował, że to Norbi ma zastąpić Roberta Janowskiego w hicie TVP "Jaka to melodia?". Teraz te rewelacje komentuje sam muzyk.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Norbi wszystko potwierdził. Zastąpi Roberta Janowskiego w "Jaka to Melodia?"
Źródło: East News, fot: East News
d1ns2t0

Od kilku tygodni głośno jest wokół kultowego programu TVP "Jaka to melodia?". Sam Robert Janowski od samego początku zabierał głos w sprawie - głównie za pośrednictwem Facebooka, albo swojej żony i jednocześnie managerki - Moniki Janowskiej. - To już nas nie dotyczy. Zmiana jest zmianą. To widzowie zadecydują, jak wypadnie. Chodzi o to, żeby to właśnie im się podobało - usłyszeliśmy niedawno. Teraz oliwy do ognia dolał Norbi - choć tak naprawdę potwierdził tylko plotki.

ZOBACZ TAKŻE: "Nasz zawód to prostytucja. Jak położysz odpowiednią sumę, to ludzie zrobią wszystko!"

Robert Janowski już myśli nad nowym miejscem dla siebie. Obecnego prowadzącego na antenie TVP oglądaliśmy przez 21 lat. Nadszedł czas na zmiany. Teraz w jednej z najbardziej kultowych produkcji telewizyjnych gospodarzem będzie Norbi.

Co prawda centrum Informacji TVP nie potwierdza doniesień portalu wirtualnemedia.pl, ale nie kwapi się, żeby zdementować "plotki". - Pojawiające się w mediach informacje odnośnie programu "Jaka to melodia" są często plotkami mającymi zaszkodzić nowej odsłonie tego popularnego programu - czytamy w oświadczeniu.

Norbi zaznaczył, że nie podpisał jeszcze żadnego kontraktu. - Ja mam pracy i koncertów od groma i mam z czego żyć. Mam jeszcze inne interesy. To jest oczywiście bardzo fajna rzecz, że moja postać została wciągnięta w takie przedsięwzięcie - tłumaczy w rozmowie z "Plotkiem".

d1ns2t0

Jednak gwiazdor disco polo nie wydaje się być szczególnie podniecony tą propozycją. - 20 lat pracuję w tej branży i traktuję to jako kolejną robotę. Natomiast nie myślę o tym w kategoriach "O Jezu, o Jezu! Pana Boga za nogi złapałem!". Nie mam w ogóle ciśnienia w tym temacie, zero. Będzie umowa podpisana, proszę bardzo. - zakończył.

Myślicie, że Norbi sprawdzi się w nowej roli?

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1ns2t0

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ns2t0
d1ns2t0