WP

"Rekordzista wśród skoczków, wpisany do księgi rekordów Guinessa, to...". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy"

W teleturnieju "Milionerzy" padło pytanie: "Rekordzista wśród skoczków, wpisany do księgi rekordów Guinessa, to...". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rekordzista wśród skoczków, wpisany do księgi rekordów Guinessa, to..." Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy"
"Rekordzista wśród skoczków, wpisany do księgi rekordów Guinessa, to..." Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy" (Materiały prasowe, Fot: Cezary Piwowarski/TVN)
WP

W teleturnieju "Milionerzy" padło następujące pytanie: "Rekordzista wśród skoczków, wpisany do księgi rekordów Guinessa, to:
A Adam Małysz,
B Janne Ahonen,
C Martin Schmitt,
D Noriaki Kasai".
Prawidłowa odpowiedź na to pytanie była warta 20 000 złotych.

Uczestnik skorzystał z koła ratunkowego "pół na pół", zostały odpowiedzi A i D. Gracz zdecydował się zaznaczyć D. To była prawidłowa odpowiedź.

Noriaki Kasai do końca 2018 roku miał dwa wpisy w księdze rekordów Guinessa - za największą liczbę występów na mistrzostwach świata oraz w zawodach Pucharu Świata.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP