Trwa ładowanie...
ycipk-4hhe7s
ycipk-4hhe7s

Pół na pół - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się
ycipk-4hhe7s

"Pół na pół" (Half & Half) to klasyczna komedia sytuacyjna opowiadająca o perypetiach dwóch przyrodnich sióstr, Mony i Dee Dee. Serial był produkowany w latach 2002-2006 dla kanału UPN. W Polsce widzieliśmy go na Comedy Central. Produkcja składa się z czterech serii i 91 odcinków.

Kobiety, które do tej pory nie utrzymywały żadnych kontaktów, za sprawą wspólnego ojca, wprowadzają się do tego samego apartamentowca w San Francisco. Bliskie sąsiedztwo nieprzepadających za sobą sióstr doprowadzi do licznych nieporozumień i kłopotliwych sytuacji.

Mona, wychowana jedynie przez matkę – Phyllis, to przeciętna dziewczyna, borykająca się z problemami dnia codziennego. Natomiast Dee Dee to rozpieszczona studentka elitarnej uczelni, faworyzowana przez ojca. Skomplikowana sytuacja rodzinna Mony i Dee Dee sprawia, że kobietom bardzo trudną stworzyć siostrzaną więź.

Akcja serialu rozpoczyna się, gdy główne bohaterki są już dwudziestoparoletnimi kobietami. Monie i Dee Dee bardzo trudno znaleźć wspólny język. Co chwila dochodzi między nimi do konfliktów. Tymczasem, Spencer - przyjaciel Mony próbuje pomóc siostrom zbudować poprawne relacje.

W serialu "Pół na pół" występują: Rachel True jako Monique Alexandra "Mona" Rose Thorne, Essence Atkins jako Deirdre Chantal "Dee Dee" Thorne, Chico Benymon, Valarie Pettiford, Alec Mapa oraz Telma Hopkins.

Tytuł oryginalny

Half & Half

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Shaun Robinson (Lingerie Clerk)

Chad Gabriel (Eric)

Lindsey Stoddart (Kendra)

Nicole Scherzinger (Jasmine)

Niecy Nash (Carla)

Kathy Griffin (Doktor Morgan)

ycipk-4hhe7s
ycipk-4hhe7s