Trwa ładowanie...
d2utbid

Pół na pół

Najnowsze informacje
5.0
(130 głosów)
Oceń:

"Pół na pół" (Half & Half) to klasyczna komedia sytuacyjna opowiadająca o perypetiach dwóch przyrodnich sióstr, Mony i Dee Dee. Serial był produkowany w latach 2002-2006 dla kanału UPN. W Polsce widzieliśmy go na Comedy Central. Produkcja składa się z czterech serii i 91 odcinków.

Kobiety, które do tej pory nie utrzymywały żadnych kontaktów, za sprawą wspólnego ojca, wprowadzają się do tego samego apartamentowca w San Francisco. Bliskie sąsiedztwo nieprzepadających za sobą sióstr doprowadzi do licznych nieporozumień i kłopotliwych sytuacji.

Mona, wychowana jedynie przez matkę – Phyllis, to przeciętna dziewczyna, borykająca się z problemami dnia codziennego. Natomiast Dee Dee to rozpieszczona studentka elitarnej uczelni, faworyzowana przez ojca. Skomplikowana sytuacja rodzinna Mony i Dee Dee sprawia, że kobietom bardzo trudną stworzyć siostrzaną więź.

Akcja serialu rozpoczyna się, gdy główne bohaterki są już dwudziestoparoletnimi kobietami. Monie i Dee Dee bardzo trudno znaleźć wspólny język. Co chwila dochodzi między nimi do konfliktów. Tymczasem, Spencer - przyjaciel Mony próbuje pomóc siostrom zbudować poprawne relacje.

W serialu "Pół na pół" występują: Rachel True jako Monique Alexandra "Mona" Rose Thorne, Essence Atkins jako Deirdre Chantal "Dee Dee" Thorne, Chico Benymon, Valarie Pettiford, Alec Mapa oraz Telma Hopkins.

Pół na pół
Tytuł oryginalny

Half & Half

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Shaun Robinson (Lingerie Clerk)

Chad Gabriel (Eric)

Lindsey Stoddart (Kendra)

Nicole Scherzinger (Jasmine)

Niecy Nash (Carla)

Kathy Griffin (Doktor Morgan)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2utbid
d2utbid
d2utbid