Trwa ładowanie...
05-10-2012 11:52

"Przyjaciółki": Gabriela Oberbek dołączyła do obsady

Share
"Przyjaciółki": Gabriela Oberbek dołączyła do obsady
d1vdr79

Gabriela Oberbek wystąpiła w wielu serialach, "Rezydencji", "Wiadomościach z drugiej ręki", "Prosto w serce", "Prawie Agaty","Krew z krwi". Zobaczymy ją w kolejnej serii "Prawa Agaty", "Pierwszej miłości" i "Czasie Honoru". Pojawi się w hitach jesieni, w "Misji Afganistan" i *„Przyjaciółkach”. Wkrótce zobaczymy ją również w jednej z głównych ról w filmie "100dniówk@".*

W serialu "Przyjaciółki" gra Ewę. Prostą, niepozorną dziewczynę pochłoniętą opieką nad dziećmi. Pracuje w przedszkolu u Ingi, czyli Małgosi Sochy. Na co dzień zmaga się z wieloma problemami, ale sytuację skomplikuje dopiero związek, w który zaangażuje się bez zastanowienia.

Nie zgadza się z wyborami swojej postaci. Przyznała jednak, że historia każdej jej miłości także nadaje się na dobry filmowy scenariusz. W przeciwieństwie do Ewy, stara się zawsze doceniać swoich kolegów. Bez nich nie osiągnęłaby tak wiele. Może na nich liczyć.

d1vdr79

- Bez bliskich osób życie traci sens. Po co zdobywać szczyty, jeśli nie ma się z kim podzielić szczęściem? - pyta.

Praca na planie sprawia jej przyjemność. Cieszy się z ponownej współpracy z reżyserem, Grzegorzem Kuczeriszką, którego poznała przy pracy w „Hotelu 52”.

- Jest konkretny, a jeśli chodzi o mnie, to się bardzo przydaje. Zdarza mi się czasami narozrabiać - śmieje się. Aktorka zdradziła, że serialowe przyjaciółki lubią się i poza kamerą. Małgosia Socha i Lena Frankiewicz, z którymi nakręciła większość scen, darzą ją sympatią. Jest wesoło, bo często występują z maluchami. Starają się zachować poczucie humoru nawet po dziesiątym dublu.

d1vdr79
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vdr79