Trwa ładowanie...
d24cyy2

Krew z krwi

Najnowsze informacje
4.2
(783 głosy)
Oceń:

"Krew z krwi" to sensacyjny serial przedstawiający historię Carmen - wdowy po zamordowanym gangsterze, która by chronić rodzinę jest zmuszona przejąć jego rolę.

Carmen wraz z rodzeństwem – bratem Wiktorem i siostrą Marleną dorasta w Gdyni. Jest córką liczącego się przestępcy Andrzeja Roty. Zawsze stara trzymać się z dala od kryminalnego półświatka, co udaje się, dopóki nie wychodzi za mąż za Marka Majewskiego, który wraz ze szwagrem – Wiktorem, przejmuje przemytniczy interes teścia.

Z Markiem Carmen tworzy szczęśliwą rodzinę, ale nie jest typową żoną kryminalisty. Nie interesują jej pieniądze, błyskotki ani ekscytujące przeżycia. Koncentruje się na wychowywaniu dzieci i prowadzeniu domu. Dla Franka, Natalii i Borysa planuje bezpieczną przyszłość z dala od rodzinnych interesów. Przez lata żywi nadzieję, że mąż zerwie z przestępczym światem. Przymyka oczy na jego działalność, bo zakochany w żonie i dzieciach Marek dba, by nie narażać ich na niebezpieczeństwo.

Gdy brat Carmen przechwytuje transport narkotyków, życie rodziny Majewskich rozpada się jak domek z kart. Towar należy do miejscowego bossa narkotykowej mafii – Antona. Marek, przerażony zuchwałym czynem szwagra, chce oddać narkotyki, ale Wiktor przekonuje go, by je sprzedać i podzielić się pieniędzmi.

Rusza lawina zdarzeń, której nie można już zatrzymać. Marek zostaje postrzelony przed domem na oczach najmłodszego syna, a życie Carmen zamienia się w piekło. Pojawiają się ludzie, którzy żądają spłaty rzekomych długów męża, grożąc zabiciem dzieci. Policja naciska, by kobieta złożyła zeznania przeciwko partnerom biznesowym Marka, obiecując w zamian program ochrony świadków, a więc życie z dala od rodziny i przyjaciół. Największym zagrożeniem jest jednak bezwzględny Anton, który żąda zwrotu skradzionych narkotyków.

Carmen zaczyna samodzielnie podejmować trudne decyzje. Aby ochronić dzieci, przejmuje rodzinny biznes. Zaczyna śmiertelnie niebezpieczną grę z mafią...

W "Krew z krwi" obserwujemy, jak z pozoru spokojne i poukładane życie rodzinne zamienia się w piekło świata zbrodni i przestępstw. Carmen musi samodzielnie podejmować bardzo trudne decyzje. Nie wie, komu zaufać, a widoczna dla niej wcześniej granica między dobrem a złem zaczyna się zacierać.

W serialu zobaczyć można plejadę polskich aktorów, m.in. Agatę Kuleszę, Łukasza Simlata, Izę Kunę, Mariusza Bonaszewskiego, Szymona Bobrowskiego, Małgorzatę Buczkowską oraz Aleksandra Domogarova. Produkcja "Krew z krwi", realizowana przy użyciu najnowszych technik - kamer RED i optyki filmowej z rejestracją obrazu w jakości 4K, reżyserowana jest przez Xawerego Żuławskiego.

Fabuła serialu "Krew z krwi" jest inspirowana holenderskim scenariuszem Pietera Barta Korthuisa. Autorami polskiej adaptacji są: Małgorzata Fąfrowicz - Szamocka i Karolina Szymczyk- Majchrzak. Producentem kreatywnym jest Małgorzata Retei.

Krew z krwi
Tytuł oryginalny

Krew z krwi

Gatunek

kryminał, sensacyjny, serial

Kraj produkcji

Polska

Czas trwania odcinka

49 min.

Obsada

Maciej Musiał (Franek Majewski)

Łukasz Simlat (Stefan Kozłowski)

Maciej Musiał

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24cyy2
d24cyy2
d24cyy2