Trwa ładowanie...
d22nqfi

Prosto w serce

Najnowsze informacje
5.0
(73123 głosy)
Oceń:

"Prosto w serce" to polska wersja argentyńskiego serialu z Natalią Oreiro "Jesteś moim życiem" ("Sos mi vida"). Wzorowany jest także na meksykańskiej telenoweli "Miłosny nokaut" ("Gancho al Corazón"). Jest to typowy serial obyczajowy, emitowany w telewizji TVN, TVN HD i TVN HD+1, który swoją premierę miał 23 grudnia 2010 roku. Serial jest tzw. "popołudniówką" emitowaną pięć dni w tygodniu. Liczy 112 odcinków, każdy po 22-25 minut.

"Prosto w serce" opowiada o seksownej bokserce (w tej roli Anna Mucha) Monice, która z małego miasteczka przyjeżdża do Warszawy, by spełnić swoje marzenia. Monika zawsze miała „pod górkę”. Opuszczona w dzieciństwie przez swoją matkę wychowywała się w domu dziecka. Monika wie, że musi liczyć na siebie i nikt za nią trudnych i ważnych decyzji nie podejmie. Jej życie to ciągła walka – dosłownie i w przenośni - Monika zarabia przecież na życie jako bokserka.

Jako Monika Milewska Mucha sprawdza się naprawdę znakomicie. Jest zadziorna, trochę pyskata, ale przede wszystkim potrafi walczyć o swoje. Czyż tak nie określilibyśmy także Annę Muchę? Wydaje się, jakby ta rola była napisana specjalne dla niej. Widz oglądając serial, zapomina na chwilę o gwieździe paradującej na warszawskich salonach, a widzi dziewczynę, której rzeczywiście wierzy na ekranie.

Artur – wykształcony ekonomista z zamożnej warszawskiej rodziny, od dziecka realizował swoje pasje. Z sukcesami ścigał się w rajdach samochodowych, a niedawno objął fotel prezesa w rodzinnej firmie. Nie ma w nim jednak cienia snobizmu, ani wywyższania się. Ceni sobie w ludziach dobro i tym też kieruje się w życiu. Filip Bobek jako Artur Sagowski jest ideałem, którego tak wiele kobiet wciąż poszukuje.

Oprócz Anny Muchy i Filipa Bobka na ekranie zobaczyć możemy także Małgorzatę Sochę jako narzeczoną Artura - Konstancję Grylak; Grzegorza Małeckiego w roli Cezarego Wójcika - byłego trenera i narzeczonego Moniki; Jacka Braciaka jako Rafała Sagowskiego - brata Artura; Agnieszkę Sienkiewicz jako Wiki Sagowską - siostrę Artura i Rafała czy Krzysztofa Stelmaszyka jako Feliksa Wareckiego - najlepszego przyjaciela Artura.

Prosto w serce
Tytuł oryginalny

Prosto w serce

Gatunek

obyczajowy, serial

Kraj produkcji

Polska

Obsada

Kacper Anuszewski (Mężczyzna w barze)

Jacek Pasternak (Reżyser)

Katarzyna Misiewicz-Żurek (Znajoma Artura)

Maria Winiarska (Krystyna Kobierzyńska)

Krzysztof Cybiński (Lekarz)

Marek Serafin (Kolega Feliksa)

Mateusz Bondu (Chłopak)

Kamil Miondlikowski (Ochroniarz)

Jakub Wieczorek (Biznesmen)

Maria Dejmek (Dziennikarka)

Grzegorz Kulikowski (Egzaminator)

Cezary Jankowski (Lekarz)

Michał Meyer (Kacper Kobierzyński)

Natalia Szyguła (Pielęgniarka)

Michał Grzybowski (Lalo)

Wojciech Chorąży (Psychiatra Oskara)

Paweł Szczesny (Kierownik budowy)

Michał Chorosiński (Fałszywy Cezary)

Władysław Grzywna (Pan Marek)

Małgorzata Socha (Konstancja Grylak)

Anna Mucha (Monika Milewska)

Grzegorz Małecki (Cezary Wójcik)

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22nqfi
d22nqfi
d22nqfi