Trwa ładowanie...
d360opu

Wiadomości z drugiej ręki

Najnowsze informacje
4.6
(2185 głosów)
Oceń:

"Wiadomości z drugiej ręki" to serial, który przybliża widzom świat mediów, newsów, gwiazd i celebrytów. W krzywym zwierciadle przedstawia on medialną rzeczywistość, pełną intryg i zaskakujących zwrotów akcji.

Serial oparty będzie na argentyńskim formacie telenowelowym "Los exitosos Pells", ale polska wersja została bardzo zmodyfikowana w stosunku do oryginału.

Głównymi bohaterami serialu "Wiadomości z drugiej ręki" są Marcin Wilk i Agata Rusek - najpopularniejsza para medialna w kraju. Wspólnie prowadzą program informacyjny w prywatnej stacji PL24. Przez publiczność uważani są za wzorowe małżeństwo. Program ma doskonałe wyniki oglądalności, ale wszystko się komplikuje, kiedy niespodziewanie Marcin ulega wypadkowi i zapada w śpiączkę.

Właściciel stacji, Adam Kromer w desperackim kroku postanawia na jego miejsce zatrudnić bezrobotnego aktora Piotra Wilczyńskiego łudząco podobnego do Marcina Wilka.

W rolach głównych w serialu występują m.in. Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Łaska, Maria Pakulnis, Marek Barbasiewicz, Maja Hirsch, Waldemar Błaszczyk i Marcin Kwaśny.

Reżyseruje go Robert Wichrowski, a producentem wykonawczym jest firma Endemol Polska.

Wiadomości z drugiej ręki
Tytuł oryginalny

Wiadomości z drugiej ręki

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

Polska

Obsada

Anna Popek (Prezenterka prowadząca galę)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d360opu
d360opu
d360opu