Seriale polskie"Przyjaciółki" 10 odc. 2 - szał Anki, złość Roberta i niezręczna sytuacja Patrycji. Co jeszcze się wydarzy?

"Przyjaciółki" 10 odc. 2 - szał Anki, złość Roberta i niezręczna sytuacja Patrycji. Co jeszcze się wydarzy?

"Przyjaciółki" 10 odc. 2 - szał Anki, złość Roberta i niezręczna sytuacja Patrycji. Co jeszcze się wydarzy?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

14.09.2017 09:31, aktual.: 14.09.2017 10:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W kolejnym odcinku "Przyjaciółek" nie zabraknie emocji. Anka spotka w swoim domu potencjalnych kupców. Ta sytuacja wyprowadzi ją z równowagi.

W poprzednim epizodzie "Przyjaciółek" dowiedzieliśmy się, że Paweł przeżył niefortunny upadek po ataku Wiktora. Bohater wyszedł ze szpitala i przeszedł ogromną metamorfozę. Mężczyzna zrozumiał, że życie jest bardzo kruche, dlatego zamierza cieszyć się każdą chwilą. Szczęście nie mogło oczywiście trwać wiecznie. Nad głównymi bohaterkami lada moment znów zawisną ciemne chmury. Żona Pawła - Anka - wpadnie w szał, gdy spotka w swoim domu potencjalnych kupców lokum. Ciekawie będzie również w wątku Zuzy i Patrycji. Co wydarzy się w 2. odcinku najnowszej serii? Zobaczcie krótką zapowiedź.

Anka, Inga i Zuza będą cieszyć się szczęściem Patrycji. Radość bohaterek przerwie jednak wizyta nieoczekiwanego gościa w mieszkaniu Zuzy. Beata w rozmowie z Markiewicz obwini ją o zajście ze ślubu. Robert odkryje w gazecie zdjęcia Ingi. Mężczyzna będzie zły, że bohaterka wzięła udział w kampanii. Inga postanowi rozmówić się w tej kwestii z Jackiem. Zuza spotka w pracy Marka. Ten będzie zachowywał się jednak tak, jakby ich rozmowa na weselu wcale nie miała miejsca.

W najnowszym odcinku "Przyjaciółek" niezręczna sytuacja spotka Patrycję. Podczas spaceru z Wiktorem kobieta wpadnie na Elę, która nie ma pojęcia o nowym partnerze swojej byłej synowej. W finale Anka zobaczy w domu potencjalnych kupców lokum. Ta sytuacja wyprowadzi ją z równowagi. Najnowszy odcinek "Przyjaciółek" wyemitowany zostanie w czwartek 14 września o godzinie 21:10 na antenie Telewizji Polsat.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także