Trwa ładowanie...
ycipk-2hoywm

Zaskakujące wyznanie Stużyńskiej. Sakrament namaszczenia chorych pomógł jej wyzdrowieć?

Aktorka jest jedną z gwiazd emitowanego na Polsacie serialu "Przyjaciółki". Kilka lat temu poważnie zachorowała. Magdalena Stużyńska przyznaje, że to sakrament udzielony jej przez księdza postawił ją na nogi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Stużyńska
Magdalena Stużyńska (ONS.pl)
ycipk-2hoywm

Magdalena Stużyńska nie wstydzi się wiary w Boga. Aktorka twierdzi nawet, że to zaufanie modlitwie i świętym sakramentom pomogło jej w najtrudniejszych momentach życia.

- Siedem lat temu trafiłam do szpitala. Miałam powikłania pogrypowe i bardzo złe wyniki. Lekarze nie bardzo wtedy wiedzieli dlaczego, próbowali dobrać odpowiednie leki. Kiedy otrzymałam sakrament namaszczenia chorych, wyniki radykalnie poprawiły się. Ale czy to był cud, musiałaby ustalić specjalna komisja. Natomiast z pewnością sakrament przyniósł mi spokój ducha, oddalił lęk - wyznała Stużyńska w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Aktorka oprócz występów w serialu i na deskach teatralnych od niedawna prowadzi wraz z koleżanką ze szkolnych czasów, dziennikarką Anną Hernik-Solarską, bloga nieboniebo. W rozmowie z tygodnikiem zapewnia, że zależy jej, aby to co robi przynosiło szlachetne owoce.

ycipk-2hoywm
ONS.pl
Podziel się
Materiały prasowe
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2hoywm

ycipk-2hoywm
ycipk-2hoywm