Trwa ładowanie...

"Projekt Lady 2" odcinek 8: dziewczyny przeszły test samodzielności. Odpadła Anna Stokłosa

W 8. odcinku "Projektu Lady 2" uczestniczki programu wybrały się do Warszawy, by odbyć praktyki zawodowe. Jak dziewczyny poradziły sobie z powierzonymi zadaniami?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Projekt Lady 2" odcinek 8: dziewczyny przeszły test samodzielności. Odpadła Anna StokłosaŹródło: Materiały prasowe
d1ougfn
d1ougfn

Kolejny tydzień w "Projekcie Lady" przyniósł uczennicom z Radziejowic nowe wyzwania. Tym razem mentorki wysłały swoje podopieczne do stolicy, by te poznały smak dorosłego i odpowiedzialnego życia. Panie odbyły praktyki zawodowe, podczas których mogły wykazać się kreatywnością oraz zaangażowaniem. Według jurorek najgorzej z całej grupy poradziła sobie Anna Stokłosa. Uczestniczka została poproszona podczas eliminacji o oddanie pereł. W 8. odcinku "Projektu Lady 2" byliśmy świadkami odbudowywania relacji Magdy i Kasi. Przypomnijmy, że obie uczennice zostały zawieszone w poprzedniej odsłonie programu przez swoje niewłaściwe zachowanie. Czy dziewczynom udało się zakopać topór wojenny? Zobacz relację z 8. odcinka "Projektu Lady 2".

"Projekt Lady 2" odcinek 8 - samodzielny wyjazd do Warszawy

Tym razem uczestniczki "Projektu Lady" otrzymały od swoich mentorek dużo swobody. Dziewczyny wyjechały na kilka dni do Warszawy, gdzie miały najpierw wziąć udział w spotkaniach z profesjonalnymi headhunterkami, a następnie podjąć się pracy w wyznaczonych przez ekspertki firmach. W ten sposób uczennice podzielone zostały na cztery zespoły. Julia i Anna otrzymały angaż w redakcji tabloidu, Daria i Paulina dostały pracę w firmie działającej w branży modowej, a Karolina Kaja i Roksana mogły wykazać się w agencji reklamowej. Z kolei Magdę i Kasię czekało odbycie kary za przewinienia z poprzedniego odcinka. W ten sposób skonfliktowane uczestniczki trafiły do azjatyckiej restauracji, w której musiały posprzątać po małym przyjęciu. Kontrolujący ich pracę szef kuchni był bardzo dokładny i cały czas sprawdzał, czy oddelegowane podopieczne odpowiednio wywiązują się ze swoich obowiązków. Po kilku godzinach ciężkiej pracy Magda i Kasia wykonały zadanie, a między nimi obyło się bez spięć i kłótni.

"Projekt Lady2" odcinek 8 - praca w redakcji

Do redakcji jednego z tabloidów wysłany zostały Julia i Anna. Praca dziennikarki nie bardzo podobała się tej drugiej. Ania wprost przyznała, że planuje ona po programie dalej występować w teledyskach. Jakiekolwiek inne zajęcie ją nie interesuje. Na samym początku młode reporterki otrzymały zadanie napisania krótkiego artykułu. Dziewczyny miały dodzwonić się do lekarza, by ten udzielił im eksperckiej wypowiedzi do przygotowywanego tekstu. Julia i Ania przekonały się, że samo znalezienie kontaktu do danej osoby, może być bardzo trudnym zadaniem. Najcięższe dziennikarskie miało dopiero nadejść. Przełożona zleciła bowiem uczennicom z Radziejowic, by te przeprowadziły wywiad z Grażyną Wolszczak! Mimo ogromnego stresu, dziewczyny poradziły sobie rewelacyjnie. Sama aktorka była zaskoczona tym, jak adeptki dziennikarstwa były przygotowane do rozmowy z nią. Uczestniczkom programu udało się np. wyciągnąć od Wolszczak kilka szczegółów z jej dzieciństwa. Gwiazda przyznała m.in., że miała bardzo surowych rodziców. Praca Julii i Ani została pozytywnie oceniona przez redakcję. Dobre wrażenie zrobiła przede wszystkim ta pierwsza, która otrzymała możliwość odbycia dwutygodniowych praktyk.

"Projekt Lady 2" odcinek 8 - pierwszy dzień w pracy i pierwsze spóźnienie

Nie najlepiej praktyki zawodowe rozpoczęły Daria i Paulina. Dziewczyny spóźniły się do pracy, ponieważ… błądziły po ulicach Warszawy. Na szczęście drobna wpadka na początku przygody z firmą działającą w branży modowej nie została odebrana w niekorzystny sposób. Uczestniczki miały najpierw przygotować pakunki z prezentami dla najbardziej wpływowych blogerek w Polsce. Zajęcie wymagające umiejętności manualnych nie spodobało się Paulinie. Dziewczyna wykazała się sporym niechlujstwem, co oczywiście nie umknęło uwadze przełożonych. Zdecydowanie lepiej poradziła sobie jednak z kolejnym poleceniem. Stażystki miały bowiem samodzielnie napisać notkę prasową do mediów. W tym przypadku Paulina udowodniła swoje pisarskie predyspozycje i wręcz zachwyciła czuwające nad nią dyrektorki firmy. W nagrodę otrzymała ona propozycję odbycia dwutygodniowych praktyk.

"Projekt Lady 2" odcinek 8 - Roksana bryluje w agencji reklamowej

Ostatnia grupa dziewczyn udała się na staż do agencji reklamowej. Kaja, Karolina i Roksana miały zapoznać się z briefem nowego klienta. Następnie ich zadaniem było przedstawienie jego zawartości podczas tzw. burzy mózgów. Całą ofertę bardzo dobrze zaprezentowała Roksana, która doskonale odnalazła się w roli liderki trzyosobowego zespołu.

Wieczorem, po ciężkiej pracy, dziewczyny planowały udać się na imprezę. Huczna zabawa ominęła jednak Magdę i Kasię, które w ramach swojej kary musiały udać się do następnej pracy. Tym razem panie otrzymały angaż w lokalu serwującym kebaby. Zajęcie okazało się bardzo trudne i uczestniczki o mało znów nie zaczęły się kłócić. Ostatecznie udało się uniknąć kolejnego konfliktu.

"Projekt Lady 2 " odcinek 8 - odpada Anna Stokłosa

Jak co tydzień, przyszedł czas eliminacji. Najpierw mentorki pozytywnie oceniły współprace Magdy i Kasi. Obie uczestniczki otrzymały swoje perły. Z programem pożegnała się Anna Stokłosa. Zdaniem jurorek, osiągnęła ona swój cel, zapominając o wyznaczeniu sobie kolejnych.

Następny odcinek "Projektu Lady" już 7 sierpnia o godzinie 20:55 na antenie TVN.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1ougfn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ougfn