Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek jak królowa. Nie wychodzi z domu za mniej niż 30 tys. złotych

Perfekcyjna Pani Domu ma nie tylko smykałkę do sprzątania, ale również do biznesu. Za jakikolwiek projekt z jej udziałem trzeba zapłacić fortunę. Stawka rośnie, gdy przyprowadzi ze sobą męża.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Małgorzata Rozenek jak królowa. Nie wychodzi z domu za mniej niż 30 tys. złotychŹródło: ONS.pl
d4jbsgy
d4jbsgy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan idą jak burza. Po niewątpliwym sukcesie, jaki osiągnęli, występując w "Azja Express", nie mogą opędzić się od kolejnych zawodowych propozycji. Stacje telewizyjne zrobią wszystko, aby wykorzystać potencjał i popularność sławnej pary. Małżonkowie sami zresztą nie ukrywają, że zainteresowanie, jakie wokół nich wybuchło, jest im na rękę - tym bardziej, że mogą na tym sporo zarobić. Jak dowiedział się "Super Expres", za jakikolwiek projekt z udziałem Rozenek trzeba słono zapłacić - co najmniej 30 tys. złotych. Taka kwota dotyczy zarówno dnia na planie programu, jak i nieraz kilkugodzinnej obecności na wieczornej imprezie.

- Małgosia nie rusza się z domu, jeśli nie dostanie za to 30 tys. złotych. To jej nowa stawka za prawie wszystko: udział jako gościa programie telewizyjnym, pojawienie się na promocji jakiegoś produktu czy prowadzenie imprezy - powiedziała osoba z produkcji jednego z programów Rozenek w rozmowie z "Super Expressem".

Ale to nie wszystko. Jeśli w programie telewizyjnym pojawi się w towarzystwie Radosława Majdana, jej wartość wzrasta do 50 tys. złotych. Co ciekawe, taką samą sumę małżonkowie zgarniają, gdy wspólnie poprowadzą zamkniętą imprezę. Policzyliśmy, że w ciągu ostatnich czterech tygodni, państwo Majdan uczestniczyli w aż trzech dochodowych eventach: pokazach Macieja Zienia i Łukasza Jemioła oraz gali Ekstraklasy 2017. Tylko pozazdrościć.

Zobacz także: Majdanowie zachwycają się paparazzi: "Czasami narażają życie. Ciężko pracują na swoje rodziny"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4jbsgy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jbsgy