Trwa ładowanie...

Pogrzeb Cezarego Mocka z "Sanatorium miłości". Znamy szczegóły

Nagła śmierć Cezarego Mocka pogrążyła bliskich i fanów "Sanatorium miłości" w żałobie. Wiemy kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb uwielbianego przez widzów uczestnika.

Pogrzeb Cezarego Mocka z "Sanatorium miłości". Znamy szczegółyŹródło: Facebook.com
d3iphpu
d3iphpu

Smutna wiadomość o śmierci Cezarego pojawiła się na Facebooku "Sanatorium miłości". Mocek był jednym z najbardziej pozytywnie nastawionych do życia kuracjuszy, którzy zgłosili się do programu TVP. Od razu zyskał olbrzymią sympatię.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska o "Sanatorium Miłości": Uwielbiam starszych ludzi

"Z niewypowiedzianym żalem chcielibyśmy poinformować o odejściu od nas, w wyniku nagłej choroby, Cezarego Mocka, jednego z dwunastu uczestników programu "Sanatorium Miłości". Cezary na każdym kroku udowadniał, jak był wyjątkowym i niepowtarzalnym człowiekiem. Szczerym, bezpośrednim, niezwykle ujmującym" - czytamy na fanpage'u show TVP.

Marta Manowska, uczestnicy i bliscy nie mogą pogodzić się ze śmiercią ukochanego Cezarego. Jak informuje "Express Ilustrowany" pogrzeb Mocka odbędzie w najbliższy wtorek (26.02) na Starym Cmentarzu w Łodzi o godzinie 11.15. W uroczystościach pogrzebowych będą uczestniczyli bohaterzy programu i osoby związane z telewizją.

d3iphpu

Cezary Mocek zmarł 19 lutego 2019 r. Trafił do szpitala z obustronnym zapalaniem płuc.

d3iphpu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3iphpu