Trwa ładowanie...

Cezary Mocek nie żyje. Znamy przyczynę śmierci

Cezary Mocek z "Sanatorium miłości" od kilku dni przebywał w szpitalu. Wiadomo już, co było przyczyną jego śmierci.

Share
Cezary Mocek nie żyje. Znamy przyczynę śmierci
Źródło: Facebook.com
d16067a

Wiadomość o odejściu Cezarego Mocka zasmuciła nie tylko produkcję, ale i wielu widzów, którzy zdążyli polubić kuracjuszy telewizyjnego sanatorium. Choć sam przyznawał jeszcze w programie, że borykał się z problemami zdrowotnymi, ujmował wszystkich pogodą ducha, dzielił życiowym doświadczeniem i pozytywną energią.

"Byłeś jednym z najcudowniejszych ludzi jakich w życiu poznałam. Zawsze uśmiechnięty, pełen energii, dowcipny jak nikt. Kopalnia wiedzy, doświadczeń, pomysłów i anegdot" - wspomina go Marta Manowska, prowadząca program.

Jak udało się dowiedzieć Wirtualnej Polsce, Cezary Mocek od kilku dni przebywał w szpitalu. Cały czas mógł liczyć na wsparcie rodziny, która codziennie się nim opiekowała. Z naszych informacji wynika, że przyczyną śmierci była długotrwała choroba.

d16067a

"Super Express" ustalił z kolei, co było ową przyczyną. Jak informuje tabloid, mężczyzna trafił do szpitala z objawami obustronnego zapalenia płuc. Jego stan się pogarszał. W ostatnich dniach uczestnik "Sanatorium Miłości" pogrążony był w śpiączce. Cezary Mocek zmarł w wieku 67 lat.

Zobacz też: Marta Manowska o "Sanatorium Miłości": Uwielbiam starszych ludzi

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d16067a

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16067a
d16067a