Trwa ładowanie...

TVP uczci pamięć Cezarego z "Sanatorium miłości". Piękny gest

Na Facebooku "Sanatorium miłości" przekazano smutną wiadomość o śmierci Cezarego z programu TVP. Jak udało się nam dowiedzieć, stacja uczci pamięć zmarłego bohatera show.

Share
TVP uczci pamięć Cezarego z "Sanatorium miłości". Piękny gest
Źródło: East News, fot: East News
d16067a

"Z niewypowiedzianym żalem chcielibyśmy poinformować o odejściu od nas, w wyniku nagłej choroby, Cezarego Mocka, jednego z dwunastu uczestników programu "Sanatorium Miłości". Cezary na każdym kroku udowadniał, jak był wyjątkowym i niepowtarzalnym człowiekiem. Szczerym, bezpośrednim, niezwykle ujmującym" - napisano na oficjalnym fanpage'u programu TVP.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska o "Sanatorium Miłości": Uwielbiam starszych ludzi

Jak udało nam się dowiedzieć, Telewizja Polska uczci pamięć zmarłego Cezarego Mocka. Marta Manowska nagra pożegnanie. Zostanie również przygotowany specjalny materiał wspominkowy, który najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany widzom tuż przed rozpoczęciem premierowego odcinka "Sanatorium miłości" w niedzielę. To niewątpliwie wspaniały gest ze strony produkcji.

d16067a

Odejście Cezarego wywołało wielki smutek wśród najbliższych oraz widzów. "Byłeś jednym z najcudowniejszych ludzi jakich w życiu poznałam. Zawsze uśmiechnięty, pełen energii, dowcipny jak nikt. Kopalnia wiedzy, doświadczeń, pomysłów i anegdot" - wspomina Marta Manowska, prowadząca program.

- Popłakałam się niesamowicie, kiedy dowiedziałam się, że Cezary nie żyje. Darzyłam go ogromną sympatią - wyznaje nam Wiesława, jedna z kuracjuszek sanatorium. Cezary był bardzo pogodnym człowiekiem. Od razu zyskał sympatię widzów, którzy z pewnością jeszcze przez długi czas będą go wspominać.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d16067a

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16067a
d16067a