Trwa ładowanie...
d2a7qmo

TVP uczci pamięć Cezarego z "Sanatorium miłości". Piękny gest

Na Facebooku "Sanatorium miłości" przekazano smutną wiadomość o śmierci Cezarego z programu TVP. Jak udało się nam dowiedzieć, stacja uczci pamięć zmarłego bohatera show.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielki smutek panuje wśród kuracjuszy
Wielki smutek panuje wśród kuracjuszy (East News, Fot: East News)
d2a7qmo

"Z niewypowiedzianym żalem chcielibyśmy poinformować o odejściu od nas, w wyniku nagłej choroby, Cezarego Mocka, jednego z dwunastu uczestników programu "Sanatorium Miłości". Cezary na każdym kroku udowadniał, jak był wyjątkowym i niepowtarzalnym człowiekiem. Szczerym, bezpośrednim, niezwykle ujmującym" - napisano na oficjalnym fanpage'u programu TVP.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska o "Sanatorium Miłości": Uwielbiam starszych ludzi

Jak udało nam się dowiedzieć, Telewizja Polska uczci pamięć zmarłego Cezarego Mocka. Marta Manowska nagra pożegnanie. Zostanie również przygotowany specjalny materiał wspominkowy, który najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany widzom tuż przed rozpoczęciem premierowego odcinka "Sanatorium miłości" w niedzielę. To niewątpliwie wspaniały gest ze strony produkcji.

d2a7qmo

Odejście Cezarego wywołało wielki smutek wśród najbliższych oraz widzów. "Byłeś jednym z najcudowniejszych ludzi jakich w życiu poznałam. Zawsze uśmiechnięty, pełen energii, dowcipny jak nikt. Kopalnia wiedzy, doświadczeń, pomysłów i anegdot" - wspomina Marta Manowska, prowadząca program.

- Popłakałam się niesamowicie, kiedy dowiedziałam się, że Cezary nie żyje. Darzyłam go ogromną sympatią - wyznaje nam Wiesława, jedna z kuracjuszek sanatorium. Cezary był bardzo pogodnym człowiekiem. Od razu zyskał sympatię widzów, którzy z pewnością jeszcze przez długi czas będą go wspominać.

d2a7qmo

Podziel się opinią

Share

d2a7qmo

d2a7qmo