Trwa ładowanie...

Kiedy Piotr Kraśko przejdzie do "Faktów"? Zapytaliśmy go

Czekamy na debiut Piotra Kraśki w roli prowadzącego "Fakty" TVN. Na razie poprowadzi jednak inny program.

Kiedy Piotr Kraśko przejdzie do "Faktów"? Zapytaliśmy goŹródło: ONS
d3rhbiu
d3rhbiu

Piotr Kraśko ma zastąpić Justynę Pochanke w roli prowadzącego wieczorne "Fakty" TVN. Jak podała stacja, ma to nastąpić jeszcze w lipcu. Kiedy dokładnie? Niestety nie wiadomo.

- Na razie, czyli dziś, poprowadzę wieczorny program "Czas decyzji" – mówi nam Piotr Kraśko. – Do końca tygodnia powinniśmy wiedzieć, kiedy poprowadzę pierwsze "Fakty".

Katarzyna Issat z Biura Prasowego TVN pytana przez nas, kiedy Kraśko poprowadzi pierwsze "Fakty", powiedziała: - Jeszcze nie wiemy, nie podjęliśmy decyzji w tej sprawie.

Piotr Kraśko do tej pory był gospodarzem "Faktów z zagranicy" w TVN24 BIS oraz współprowadził weekendowe wydania "Dzień Dobry TVN". Jego partnerką była Kinga Rusin, która już pożegnała kolegę z pracy i gratulowała przyjacielowi przejścia z telewizji śniadaniowej do programu informacyjnego. "Teraz już mogę publicznie powiedzieć: GRATULACJE i powodzenia w FAKTACH TVN! To były wspaniałe wspólne cztery lata w 'Dzień Dobry TVN'! A takich zdjęć już więcej nie będzie... Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami!" - napisała na swoim profilu na Instagramie.

d3rhbiu

Teraz Kraśko ma prowadzić główne wydania "Faktów" TVN oraz program "Fakty po Faktach" w TVN24. Przed przyjściem do TVN24 był szefem "Wiadomości" w TVP 1.

Poza tym w 2018 roku w programie TVN "Wracajcie skąd przyszliście" Piotr Kraśko przemierzył razem z jego uczestnikami jeden z najpopularniejszych szlaków migracyjnych w Europie.

Wcześniej, jako korespondent TVP, pracował w Brukseli, Rzymie i Waszyngtonie. Od 2008 prowadził główne wydanie "Wiadomości", a w latach 2012-2016 był ich redaktorem naczelnym.

d3rhbiu

14 lipca można oglądać dziennikarza w "Czasie decyzji" - godz. 20.30 w TVN24.

d3rhbiu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rhbiu