Trwa ładowanie...

Po incydencie z posłem PiS został zdjęty z wizji. Teraz powraca jako prowadzący "Wydarzenia"

Bartosz Kurek powraca na antenę Polsatu, po kilkumiesięcznej przerwie, spowodowanej spięciem z posłem Prawa i Sprawiedliwości i sekretarzem stanu w Kancelarii Premiera Pawłem Szefernakerem, w programie "Śniadanie w Radiu ZET", emitowanym w Polsat News i Radiu ZET. Zdenerwowany polityk, opuścił wówczas studio w ramach protestu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Po incydencie z posłem PiS został zdjęty z wizji. Teraz powraca jako prowadzący "Wydarzenia"Źródło: ONS.pl
d382zyf
d382zyf

Dziennikarz, który podczas przymusowego urlopu od anteny, odpowiedzialny był za treści internetowe stacji, teraz poprowadzi główne wydanie „Wydarzeń” w soboty i niedziele oraz w święta. W nowej roli zobaczymy go już w połowie czerwca. Sam Kurek przyznaje, że nowa rola to dla niego duże wyróżnienie.

W powodzenie Kurka wierzy Henryk Sobierajski, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat - Cieszę się, że Bartosz poprowadzi główne wydanie „Wydarzeń”. Jest naszym wychowankiem, pracuje od początku istnienia Polsat News. Odniósł sukces jako prowadzący poranne pasmo "Nowy Dzień z Polsat News" oraz "Śniadanie w Radiu Zet" i mam nadzieję, że odniesie go prowadząc "Wydarzenia". W roli prowadzącego zobaczymy go już w tym miesiącu 16, 17 i 18 czerwca – czytamy na portalu wirtualnemedia.pl.

Od poniedziałku do piątku główne wydanie "Wydarzeń" dalej prowadzić będą Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała. Z kolei wydania weekendowe należały będą - obok Kurka - także do Joanny Wrześniewskiej - Sieger.

d382zyf

Przypomnijmy, że Bartosz Kurek został odsunięty od prowadzenia "Śniadanie w Radiu Zet" trzy miesiące temu, w wyniku incydentu z ministrem Szefernakerem. Poseł PiS narzekał, że pozostali dyskutujący nie pozwalają mu dokończyć wypowiedzi. - Zawsze może pan nie uczestniczyć w dyskusji, może też pan wyjść. Zgodził się pan tutaj przyjść - skomentował to Kurek.
W reakcji na te słowa prowadzącego, polityk opuścił studio.

Bartosz Kurek związany jest z Polsatem od 2008 roku. Był gospodarzem porannego pasma "Nowy dzień z Polsat News" oraz emitowanego w niedzielę "Śniadania w Radiu Zet". Ponadto jako korespondent Telewizji Polsat relacjonował wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych w 2008 roku, czy też kryzys gazowy w Brukseli w 2009 roku. Swoją dziennikarską karierę rozpoczął w RMF Classic.

*Zobacz, co o metamorfozie Karoliny Szostak myślą jej przyjaciele: *

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d382zyf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d382zyf