Trwa ładowanie...
d2r6ljb

Witold Gadowski odsunięty od TVP. Dziennikarz nie spodobał się Kurskiemu?

Dziennikarz nie kryje zdziwienia decyzją Jacka Kurskiego. TVP milczy w sprawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Witold Gadowski
Witold Gadowski (Youtube.com)
d2r6ljb

Witold Gadowski od września 2016 jest gospodarzem programu "Łowca smoków" w TVP1. Autor omawia na antenie takie tematy jak współczesny terroryzm i zorganizowana przestępczość. Każdy z trwających ok. 40 minut odcinków jest poświęcony innymu krajowi i jego sytuacji na świecie.

W połowie marca br., czyli tuż po tym, jak Jacek Kurski przejął władzę w Telewizji Polskiej, dziennikarz zapowiedział, że jego cykl wkrótce zniknie z anteny. Oficjalny powód? Wygaśnięcie umowy z TVP. Jak się teraz okazuje, prezes dotrzymał słowa i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, usuwa program z ramówki stacji.

Gadowski twierdzi, że choć produkcja zbierała dobre recenzje fachowców, nie wzbudziła zainteresowania Kurskiego. Jak sam dodał, "TVP nabrała wody w usta i nie rozmawia z nim" o powodach swojej decyzji. Na tym jednak nie koniec. Właśnie wyszło na jaw, że włodarze telewizji publicznej postanowili zupełnie odciąć się od Gadowskiego. Dziennikarz nie kryje zdziwienia zakazem, jaki otrzymał od TVP Info. Telewizja Polska na razie milczy w tej sprawie.

Zobacz także: Kayah o TVP: "Nie sądzę, żeby pragnęli mojej obecności. Chyba, że prezes zmieni tok myślenia!"

d2r6ljb

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2r6ljb

Podziel się opinią

Share
d2r6ljb
d2r6ljb