Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odmieniona! Pożegnała blond

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia nie jest już blondynką.
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia nie jest już blondynką.
Źródło zdjęć: © Instagram

21.09.2021 01:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oliwia Ciesiółka była jedną z najpiękniejszych i najbardziej lubianych uczestniczek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Pomimo niewątpliwej urody kobieta postanowiła coś zmienić w wyglądzie. Co za metamorfoza!

Oliwia Ciesiółka była ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich, którzy choć kątem oka zerkali na telewizor, gdy emitowany był "Ślub od pierwszego wejrzenia". Młoda i piękna blondynka nie wydawała się być osobą, która musi znaleźć męża "na już". A jednak! Eksperci znaleźli kogoś, kto do niej pasował wręcz idealnie.

Oliwia i Łukasz uchodzili za najbardziej modelową parę, która budowała swoją relację w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Szybko doczekali się dziecka, ale ich związek niestety nie przetrwał. Po tym oboje nieco ucichli w mediach społecznościowych. Aktualnie jest między nimi dobrze, ale tylko i wyłącznie ze względu na wspólną pociechę.

Oliwia Ciesiółka wróciła do dość regularnego udzielania się w mediach społecznościowych. Dlatego też fani mogli się nieźle zaskoczyć! Oliwia przeszła sporą metamorfozę.

Trudno powiedzieć o ciemnowłosej Oliwii cokolwiek złego. Wygląda fantastycznie! I nie jest to odosobniona opinia, fani również tak sądzą: "Oliwka, to zdecydowanie Twój kolor", "Świetnie wyglądasz", "Co za zmiana! Pięknie wyglądasz" - pisały zachwycone obserwatorki.

Sądzicie, że Oliwia powinna wrócić do blondu?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także