Trwa ładowanie...
d239fhx

Kraśko pierwszy dzień na nowym stanowisku. Krótko to komentuje

Piotr Kraśko zaliczy swój debiut w "Faktach" TVN już dziś, czyli w środę 22 lipca. To będzie nowy widok dla widzów, którzy przyzwyczaili się już do ekipy głównego programu informacyjnego TVN, z Justyną Pochanke na czele.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Kraśko poprowadzi pierwszy raz "Fakty"
Piotr Kraśko poprowadzi pierwszy raz "Fakty" (fot. ONS)
d239fhx

Piotr Kraśko ostatnie kilka lat spędził jako współprowadzący "Dzień dobry TVN". U boku Kingi Rusin przydarzały mu się różne sytuacje, w tym te komiczne, przy których pokazywał, że ma do siebie ogromny dystans. Kraśko współpracował też z TVN24 i TVN24 BiŚ, by teraz zasilić ekipę "Faktów". Jak to komentuje?

Zobacz: Kinga Rusin odejdzie z "Dzień dobry TVN"? Fani szukają odpowiedzi między wierszami

Kilka dni temu TVN poinformował o odejściu Justyny Pochanke z pracy. Dziennikarka była gospodynią głównego wydania "Faktów" od 2004 roku, a od 2008 roku prowadziła też program publicystyczny "Fakty po Faktach". Pracowała też w TVN24 od początku istnienia informacyjnego kanału.

d239fhx

Teraz dużo mówi się, że Pochanke razem z mężem, Adamem Pieczyńskim, planuje wyjazd za granicę.

W zastępstwie do "Faktów" dołączył więc Piotr Kraśko.

W środę, 22 lipca, ma poprowadzić swoje pierwsze wydanie "Faktów" o 19.00. Jak to komentuje?

Przyznaje, że ma tremę, ale to normalne, bo jak każdy przejmuje się i zależy mu, żeby wszystko poszło dobrze. - Z wiekiem trema może być nawet większa, bo ma się większą świadomość tego, co może się wydarzyć - powiedział w rozmowie z "Faktem".

I jak zwraca uwagę: - "Fakty" to absolutna ikona wśród programów informacyjnych w Polsce i było tak właściwie od pierwszego wydania.

Jego słowa mają znaczenie. Bo przypomnijmy, że przed przejściem do TVN Kraśko długie lata pracował w "Wiadomościach" TVP.

d239fhx

Podziel się opinią

Share
d239fhx
d239fhx