"Perfekcyjna Pani Domu". Gosia Rozenek nie była pierwszym wyborem. Kto miał poprowadzić show?

Małgorzata Rozenek wybiła się jako Perfekcyjna Pani Domu z show o tym samym tytule. Ale nie ona pierwotnie miała poprowadzić program TVN
Małgorzata Rozenek wybiła się jako Perfekcyjna Pani Domu z show o tym samym tytule. Ale nie ona pierwotnie miała poprowadzić program TVN
Źródło zdjęć: © AKPA

04.10.2021 18:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rozenek zyskała popularność jako gwiazda telewizji, ucząc Polki trików dotyczących sprzątania. Ale to nie ona pierwotnie miała być Perfekcyjną Panią Domu.

"Perfekcyjna Pani Domu" pojawiła się w ramówce TVN Style w 2012 r. Program szybko zyskał uznanie widzów, więc przeniesiono go do głównej stacji grupy TVN, gdzie zadomowił się na kolejne cztery sezony. W sumie nakręcono pięć serii show, w którym tytułowa Perfekcyjna uczyła Polaków, jak idealnie wysprzątać każdy zakamarek mieszkania. Show był uwielbiany przez widzów, ale nie przez krytyków. Maria Czubaszek wytykała formatowi ogłupianie kobiet, które są przerabiane na kury domowe i ekscytują się koronacją na sprzątaczkę doskonałą. Krytycznych głosów było dużo więcej.

Małgorzata Rozenek nie brała ich do serca i z "Perfekcyjnej..." zrobiła sobie trampolinę do sukcesu. Teraz, 9 lat po emisji pierwszego sezonu show o sprzątaniu, prowadzi "Projekt Lady", ma własną markę odzieżową i na koncie kilka książek. Głównie o sprzątaniu oczywiście.

Jednak początkowo to nie Rozenek miała być twarzą "Perfekcyjnej Pani Domu". Posadę prowadzącej wcześniej zaproponowano Annie Przybylskiej, która wówczas była dobrze znana z serialu "Złotopolscy". Poza tym była mamą, której udawało się utrzymywać w domu porządek godny gospodyni show. Jednak aktorka odmówiła.

Agnieszka Kudera, siostra gwiazdy, pisała później w książce "Ania", że Przybylska zrezygnowała z udziału w projekcie, bo nie miała czasu ani sił na pracę na planie produkcji TVN. Wkrótce aktorka dowiedziała się o swojej chorobie, a w 2014 r. zmarła.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także