Trwa ładowanie...

Oliwia Bieniuk włożyła mundur. Wyglądała jak Przybylska w "Złotopolskich"

Oliwia Bieniuk to uczestniczka 12. edycji "Tańca z gwiazdami". W programie opowiedziała o swojej drodze do samoakceptacji. Wyjawiła także, co sprawia, że czuje się lepiej. Z pewnością nie są to porównania do słynnej mamy. Tym bardziej zaskoczył więc strój Bieniuk zaprezentowany podczas tańca zespołowego.

Share
Oliwia Bieniuk z tanecznym partnerem Michałem Bartkiewiczem
Oliwia Bieniuk z tanecznym partnerem Michałem Bartkiewiczem Fot: AKPA
d4ji0fr

Oliwia Bieniuk to gwiazda najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Przed kamerami młoda celebrytka zdobywa się na coraz więcej wyznań. Ostatnio zwierzyła się, że bardzo mocno pracuje nad samoakceptacją, a pomagają jej w tym... codziennie treningi na siłowni!

Córka Anny Przybylskiej opowiedziała, że ciągłe porównania do sławnej mamy są dla niej męczące. Podkreśliła także, że ludzie potrafią być wobec niej bardzo krytyczni i bezrefleksyjni.

- Cały czas jestem oceniania, czy wyglądam jak mama, tata, dziadek, czy mam zrobione usta. Czasami są takie dziwne komentarze. W samoakceptacji pomaga mi siłownia. Przed programem chodziłam codziennie. Siłownia pomaga mi się lepiej czuć - wyznała.

Oliwia Bieniuk zmęczona porównaniami do matki

Po takim wyznaniu niemałym zaskoczeniem dla widzów show musiał być strój młodej gwiazdy. Podczas tańca zbiorowego Oliwia wystąpiła w policyjnym mundurze. Jurorzy powstrzymywali się przed porównaniem celebrytki do znanej mamy, która przed laty była serialową policjantką w "Złotopolskich". Na planie partnerował jej Piasek, który teraz oceniał Oliwię.

d4ji0fr

- Rozumiem, że to była wprawka do "13 posterunku"? - zapytał Piaseczny, na co zmieszana Bieniuk odpowiedziała tylko uśmiechem.

AKPA
Anna Przybylska w serialu "Złotopolscy" (AKPA)
AKPA
Oliwia Bieniuk przebrana za policjantkę w programie "Taniec z gwiazdami" Fot: AKPA

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4ji0fr

Podziel się opinią

Share
d4ji0fr
d4ji0fr