"Hotel Paradise": show znika z telewizji? Robi miejsce na inny znany program

"Hotel Paradise" znika z piątkowej ramówki TVN7
"Hotel Paradise" znika z piątkowej ramówki TVN7
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

04.10.2021 18:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Hotel Paradise" to hit stacji TVN7. Widzowie, którzy śledzą zmagania bohaterów, muszą być jednak przygotowani na zmiany w ramówce.

"Hotel Paradise", choć w TVN7 emitowany jest już od czterech sezonów, wciąż budzi emocje (Wiktoria!). Łączenie się w pary, kłótnie, godzenie się, zmiany partnerów... Oj, w hotelu pełnym przystojniaków i pięknych kobiet sporo się dzieje. Program wyrasta na hit stacji TVN7. Jednak, choć wciąż cieszy się popularnością i widzowie chętnie go wybierają (oraz dyskutują o nim w sieci), fani muszą być przygotowani na niezbyt miłą zmianę w ramówce.

Do tej pory najnowszy sezon show można było śledzić pięć razy w tygodniu - od poniedziałku do piątku o godzinie 20:30. Teraz w piątki programu już nie obejrzymy. Wcześniej "Hotel Paradise" był emitowany cztery razy w tygodniu, tę formułę zmieniono, ale TVN7 znów do niej wraca.

"Uwaga, uwaga... mała zmiana" - czytamy na instagramowym koncie show. "Emisja 'Hotelu Paradise' od poniedziałku do czwartku o 20:30" - dowiedzieli się fani śledzący profil "HP" w sieci.

Powód zmiany? W piątki w czasie emisji "Hotelu Paradise" będzie wyświetlany program "Projekt Lady" z Małgorzatą Rozenek. Premiera już 8 października.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także