Patrycja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kpiła z Adama. Internauci zdegustowani

Patrycja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie polubiła się z mężem Adamem
Patrycja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie polubiła się z mężem Adamem
Źródło zdjęć: © TVN
oprac. MOS

13.06.2022 08:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gdy emocje po finale programu już opady, uczestniczki ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiły się spotkać. Przez chwilę były dostępne dla fanów na Instagramie i odpowiadały na ich pytania. Odpowiedzi Patrycji na temat Adama zniesmaczyły co niektórych internautów.

Żadne z małżeństw dobranych przez ekspertów w 7. edycji show TVN nie przetrwało próby czasu. Zresztą już w trakcie nadawania programu widzowie byli zgodni co do tego, że Patrycja i Adam szczególnie do siebie nie pasują. Kobieta nie ukrywała, że drażni ją sama obecność męża, a jego usilne starania o zdobycie jej uwagi tylko coraz bardziej ją irytowały.

W końcu to Patrycja podjęła decyzję o rozstaniu. Według wersji Adama było to dla niego spore zaskoczenie. - Miałem problemy z oddychaniem i zacząłem chrapać. Wydaje mi się, że to ze względu na stres, przeprowadzkę, nowe miejsce itd. I oboje się nie wysypialiśmy i zaczęliśmy chodzić podenerwowani. (...) Stwierdziłem, że wyjadę na trzy dni, żeby mogła się wyspać, a ja w tym czasie ogarnę sobie lekarza, żeby dowiedzieć się, o co chodzi i czemu to się zaczęło. No i jak po tych trzech dniach wróciłem, to była decyzja, że "pa". I tyle - wspominał w wywiadzie dla Co za tydzień TVN.

Dotychczas Patrycja nie zabierała głosu w sprawie powodów rozstania. Gdy spotkała się z Dorotą i Agnieszką, aby świętować w sukniach ślubnych nadchodzące rozwody, przy lampce szampana zdradziła nieco więcej. A raczej odniosła się do plotek o Adamie.

Agnieszka przeczytała na głos komentarz jednej z internautek: "Ta, która była z Adasiem. Znam go z podstawówki to poj...ny typ". Na co Patrycja głośno się roześmiała. Gdy padło podejrzenie, że Adam stalkował swoją byłą dziewczynę, jego żona rzuciła tylko: - Nie, nie będę nic mówiła. Mój mąż powiedział, co chciał powiedzieć, ja cokolwiek powiem i tak mi nikt nie uwierzy.

Taka postawa Patrycji nie spodobała się internautom. "Pyśka niech nie pije", "Słabe zachowanie", "Nieładnie Pyśka" - komentowali.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (40)
Zobacz także