Trwa ładowanie...

Oliwia Miśkiewicz potwierdziła nowy związek. Opinie są podzielone

Związek, a potem rozstanie z Maćkiem Szewczykiem było dla niej niezwykle trudne. Wydaje się jednak, że Oliwia Miśkiewicz przegoniła już czarne chmury. W końcu oficjalnie potwierdziła nowy związek, o którym plotkowano już od jakiegoś czasu.

Share
Oliwia Miśkiewicz potwierdziła nowy związek. Opinie są podzielone
Źródło: Instagram
dc48td8

Związek z Maćkiem Szewczykiem to już przeszłość. Oliwia rozstała się z poznanym w "Love Island" byłym partnerem w niezbyt miłej atmosferze, a festiwal wzajemnych oskarżeń trwał naprawdę długo. W końcu jednak udało im się zakopać topór wojenny, oboje poszli w swoją stronę. Maciek skupił się na sporcie, Oliwia zaś deklarowała, że to będzie to czas tylko dla niej. Miał być rozwój osobisty i szukanie siebie, a wyszedł nowy związek. I choć o jej relacji z Sashą z "Top Model" plotkowano już od jakiegoś czasu, modelka niczego nie potwierdzała. Oczywiście w social mediach publikowała jakieś wzmianki, ale nigdy nie powiedziała niczego wprost. Teraz jednak już wszystko jasne. Na instagramowym profilu Oliwii pojawiło się ich wspólne zdjęcie.

I choć wydaje się, że Oliwia Miśkiewicz jest u boku Ukraińca szczęśliwa, opinie jej obserwatorów są podzielone. Nie bez powodu znajdują się osoby negatywnie nastawione do tego związku. Są nawet i tacy, którzy twierdzą, że modelka zupełnie nie potrafi znaleźć mężczyzny, który by ją szanował.

dc48td8

Skąd takie głosy? Otóż Sasha dość intensywnie chwali się nowym etapem swojego życia, w tym również swoim stosunkiem do partnerki. A o tym jego obserwatorzy mogliby napisać grube tomy. Brak szacunku widać gołym okiem.

Instagram
Źródło: Instagram

Mimo wszystko Oliwia Miśkiewicz zawsze może liczyć na wsparcie tych, którzy niezależnie od sytuacji trzymają za nią kciuki. A wy co sądzicie o jej nowej relacji?

Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

dc48td8

Podziel się opinią

Share
dc48td8
dc48td8