"Love Island": Oliwia pozuje w koronkowej bieliźnie. Tak spędza kwarantannę

"Love Island": Oliwia pozuje w koronkowej bieliźnie. Tak spędza kwarantannę
Źródło zdjęć: © Youtube.com

25.03.2020 10:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oliwia Miśkiewicz z "Love Island" nie zamierza spędzać kwarantanny w rozciągniętym dresie. Udowodniła to najnowszym zdjęciem, na którym wygina się w koronkowej bieliźnie, idealnej fryzurze i pełnym makijażu. Przy okazji zapewniła, że właśnie tak wyglądają teraz jej poranki.

Oliwia Miśkiewicz była jedną z najbardziej charakternych uczestniczek "Love Island". Cała Polska śledziła jej miłosne rozterki w programie i huczne rozstanie z Maciejem Szewczykiem. Po emisji show 27-latka wróciła z Londynu do Polski i zamieszkała w Warszawie. Jej głównym zajęciem jest teraz praca nad tajemniczą kolekcją ubrań i rozwijanie swojego profilu na Instagramie.

Dziewczyna doskonale wie, jak przyciągnąć fanów i sprawić, by przybywało jej tzw. followersów. Wdrożyła w życie zasadę starą jak świat: publikowanie roznegliżowanych zdjęć. Idąc tym tropem Oliwia wrzuciła do sieci fotkę, na której wygina się w kuszącej pozie odziana jedynie w koronkową bieliznę. W ręku zalotnie trzyma pędzelek, a obok niej stoi rozstawiona sztaluga. Co autorka miała na myśli? Nie do końca wiemy, więc z pomocą przyszła sama Miśkiewicz.

"Kto nawet w kwarantannę rano wstaje? Maluję, gotuję, robię bałagan, sprzątam, tańczę, urządzam mieszkanie, czytam książki i pod koniec dnia jestem zmęczona, więc jeszcze tak bardzo nie dostaje na głowę" - wyjaśniła modelka.

A wy jak spędzacie kwarantannę?

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (170)
Zobacz także