Trwa ładowanie...

Odwołana emisja "Nowej"

Share
Odwołana emisja "Nowej"
Źródło: Mikołaj Tym/Aktiv Media
d34ygmo

W związku z tragedią narodową stacje telewizyjne zmieniły ramówkę i program na najbliższe dni. Czwartkowy odcinek "Nowej" został odwołany. Nowy epizod widzowie TVP2 będą mogli zobaczyć 22 kwitnie o godzinie 21.45.

Serial "Nowa" opowiada o pracy policjantów, którzy rozwiązują zagadki tajemniczych morderstw, porwań i oszustw. W działaniach wspomagają ich technicy kryminalistyki, prokuratorzy i inspektorzy, a także zawodowy negocjator.

d34ygmo

Główny wątek koncentruje się wokół zmagań młodej absolwentki szkoły policyjnej w Szczytnie, Ady Mielcarz (w tej roli Justyna Kulig - Schneider), z trudną rzeczywistością pracy w komendzie stołecznej policji. Ada trafia na staż do jednego z najlepszych zespołów wydziału kryminalnego kierowanego przez inspektor Paulinę Barską (Małgorzata Kożuchowska).

Młoda bohaterka musi udowodnić, że pasuje do tego grona. Ada zostaje przez inspektor Barską przydzielona do zespołu komisarza Macieja Wolskiego (Maciej Bosak). Wolski nie akceptuje jej, traktuje jak intruza, uważając, że przestępczy świat to domena mężczyzn. Chętnie by się jej pozbył i zaangażował swojego przyjaciela. Nie odważy się jednak przeciwstawić decyzji szefowej.

24 - letnia Ada Mielcarz sprawia wrażenie osoby upartej i hardej, ale to tylko poza. W ten sposób młoda policjantka tuszuje swoją wrażliwą i nieśmiałą naturę, zadając sobie sprawę, takie cechy raczej kolidują z wykonywanym przez nią zawodem. Od dziecka musiała być samodzielna, jej rodzice zginęli przypadkowo w strzelaninie, gdy miała 14 lat. Wychowywała ją starsza siostra, która jest psychologiem z wykształcenia. Ada z trudnością nawiązuje przyjaźnie, czuje się zagubiona w wielkim mieście. Z czasem jednak przełamuje strach i lęk, zaczyna wierzyć w siebie.

d34ygmo

Podziel się opinią

Share
d34ygmo
d34ygmo