Obrzydliwy żart z pedofila. Polscy widzowie mieli go nie usłyszeć

Lily-Rose Depp w "Idolu"
Lily-Rose Depp w "Idolu"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

19.06.2023 10:17, aktual.: 19.06.2023 11:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za nami trzeci odcinek "Idola", który jest najbardziej bulwersującym serialem ostatnich lat. W najnowszym epizodzie poza standardową golizną, scenami łóżkowymi i przedmiotowym traktowaniem kobiet pojawił się też pedofilski żart, który w polskiej wersji został przemilczany.

Trzeci odcinek serialu "Idol" pt. "Świt" już w pierwszej minucie zawierał scenę seksu na tylnym siedzeniu jadącego kabrioletu. Później to samo było w przebieralni luksusowego butiku, gdzie oprócz zbliżenia dwójki głównych bohaterów pokazano też scenę masturbacji.

"Idol" od samego początku budzi skrajne emocje, ale po ostatnim odcinku wielu widzów odgrażało się w mediach społecznościowych, że kończą oglądanie "Idola", bo miarka się przebrała. I wcale nie przez to, co, jak i gdzie wyprawiają Jocelyn (Lily-Rose Depp) i Tedros (The Weeknd).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Najbardziej bulwersującą sceną w trzecim odcinku "Idola" okazała się rozmowa dwóch menadżerów, granych przez Hanka Azarię i Eli Rotha. Bohater grany przez Rotha wściekał się na drugiego w sprawie trasy koncertowej Jocelyn. Chaim (Azaria) uspokajał przez telefon Finkelsteina (Roth), który w pewnym momencie połączył swoje problemy ze zdrowiem z pedofilskim "żartem".

Mężczyzna powiedział, że z nerwów nabawił się zespołu jelita drażliwego (IBS) i - ujmując to eufemistycznie – wydala z odbytu więcej krwi niż "dziecko na wyspie Epsteina". Słowa te padły z ust Eli Rotha, ale nie zostały przetłumaczone w wersji polskiej ani w napisach, ani w kwestii czytanej przez lektora.

"Idol", 2023
"Idol", 2023© Materiały prasowe

Przypomnijmy, że Jeffrey Epstein był miliarderem skazanym za przestępstwa pedofilskie (m.in. stręczycielstwo nieletnich, posiadanie pornografii dziecięcej itp.), który zapraszał bogatych i wpływowych znajomych na prywatną wyspę Little St James na Karaibach. Miejsce to zostało okrzyknięte "wyspą pedofilów", gdyż goście Epsteina, m.in. książę Andrzej, mieli tam współżyć z nieletnimi niewolnicami seksualnymi.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" masakrujemy szokującego i rozseksualizowanego "Idola" od HBO, znęcamy się nad Arnoldem Schwarzeneggerem i jego Netfliksowym "FUBAR-em" i, dla równowagi, polecamy najlepsze seriale wszech czasów. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także