Trwa ładowanie...
d3baml9

Nie żyje Tomasz Kabis. Był finalistą "Mam Talent!"

Nie żyje 30-letni iluzjonista z "Mam Talent!". Tomasz Kabis zmarł we wtorek po długiej walce z rakiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Kabis z "Mam Talent!" nie żyje
Tomasz Kabis z "Mam Talent!" nie żyje (East News)
d3baml9

Tomasz Kabis zachwycił Polaków w programie "Mam Talent!". Jego sztuczki oczarowały zarówno jurorów, jak i widzów w szóstej edycji show. Co prawda uczestnik nie wygrał programu, ale pozostał w pamięci internautów.

Media właśnie obiegła smutna wiadomość o śmierci Tomasza Kabisa. Pochodzący z Rybnika iluzjonista zmarł w wieku 30 lat po długiej i wyczerpującej walce z chorobą nowotworową.

ZOBACZ: Klaudia Kulawik zachwycała w "Mam Talent!". Zobaczcie, jak się zmieniła

"Tomku, tak pięknie było z Tobą tworzyć te wszystkie wydarzenia! Dziękujemy Ci za inspirację, siłę i uśmiech, którymi wszystkich nas obdarzałeś. Niechaj to wszystko pozostanie z Twoimi najbliższymi na długie lata. Z nami na pewno pozostanie na zawsze!" - można przeczytać na profilu na Facebooku Star Managment.

Tomasz Kabis dowiedział się o swojej chorobie w Wigilię 2018 r. Lekarze zdiagnozowali u magika nowotwór serca i opłucnej. W lutym tego roku wykryto przerzuty do wątroby. Kilka miesięcy temu informował, że czuje się całkiem dobrze.

d3baml9

Przeczytaj: Finał "Mam talent". Hołownia podsyca plotki o starcie w wyborach. Kto wygrał?

- Na razie czuję się super. Jeszcze trwają badania, za miesiąc będzie wiadomo, czy chemioterapia daje radę. Jeżeli tak, to potrzeby nie będą duże - po prostu mnie wyleczą. Wtedy kasę przeznaczymy na inne chore dzieci. A jeżeli byłoby ciężko, to powoli szukam różnych klinik na świecie zajmujących się walką z rakiem. Wtedy będzie potrzebne to wsparcie finansowe - mówił w "Super Expressie".

Rodzinie i bliskim składamy szczere wyrazy współczucia.

d3baml9

Podziel się opinią

Share

d3baml9

d3baml9