Trwa ładowanie...
d1o5ccy

Tomasz Kabis z "Mam talent" walczy z rakiem. Zorganizował zbiórkę

Tomasz Kabis, finalista programu "Mam talent", od kilku miesięcy zmaga się z rakiem. Postanowił zorganizować zbiórkę pieniędzy na leczenie. Fani wsparli go dużo większą kwotą, niż się spodziewał.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Kabis był bliski wygrania "Mam talent". Teraz chce wygrać z chorobą
Tomasz Kabis był bliski wygrania "Mam talent". Teraz chce wygrać z chorobą (East News)
d1o5ccy

Tomasz Kabis z “Mam talent” walczy z rakiem

Tomasz Kabis to 29-letni iluzjonista, który od kilkunastu lat swoją pasją zaraża innych i wywołuje uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych. Stał się popularniejszy dzięki udziałowi w programie "Mam talent", gdzie dotarł do finału. Sam wspiera od lat akcje charytatywne.

Pod koniec 2018 roku lekarze zdiagnozowali u magika nowotwór serca i opłucnej. W lutym tego roku wykryto przerzuty do wątroby. Czeka go długa rehabilitacja. Jest już po pierwszej dawce chemii. Jednak dalsze leczenie jest drogie. Kabis potrzebuje dodatkowych funduszy. Z pomocą przyjaciół postanowił zorganizować zbiórkę pieniędzy.

d1o5ccy

Zbiórka na leczenie Tomasza Kabisa

"Zbiórka na największą sztuczkę świata - pokonanie raka!" - pod takim hasłem prowadzona jest akcja. Została też oznaczona hashtagiem #CzarodziejeMogąWszystko. - Mówi się, że dobro wraca i choć Tomek prosi jedynie o modlitwę i mocne trzymanie kciuków, wiemy, że wsparcie materialne znacząco pomoże mu w walce o życie i zdrowie, a także w powrocie do tego co kocha najbardziej, czyli występów! - czytamy w opisie zbiórki.

Potrzebne było 10 tys. zł, a internauci dali jeszcze więcej. Na razie zebrana kwota wynosi 25 886 zł, czyli ponad 2,5 raza więcej niż planowano. Trzeba przyznać, że Kabis dostał ogromną pomoc.

d1o5ccy

Podziel się opinią

Share

d1o5ccy

d1o5ccy