Trwa ładowanie...

Tomasz Kabis z "Mam talent" walczy z rakiem. Zorganizował zbiórkę

Tomasz Kabis, finalista programu "Mam talent", od kilku miesięcy zmaga się z rakiem. Postanowił zorganizować zbiórkę pieniędzy na leczenie. Fani wsparli go dużo większą kwotą, niż się spodziewał.

Tomasz Kabis z "Mam talent" walczy z rakiem. Zorganizował zbiórkęŹródło: East News
d2pxpqw

Tomasz Kabis z “Mam talent” walczy z rakiem

Tomasz Kabis to 29-letni iluzjonista, który od kilkunastu lat swoją pasją zaraża innych i wywołuje uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych. Stał się popularniejszy dzięki udziałowi w programie "Mam talent", gdzie dotarł do finału. Sam wspiera od lat akcje charytatywne.

Pod koniec 2018 roku lekarze zdiagnozowali u magika nowotwór serca i opłucnej. W lutym tego roku wykryto przerzuty do wątroby. Czeka go długa rehabilitacja. Jest już po pierwszej dawce chemii. Jednak dalsze leczenie jest drogie. Kabis potrzebuje dodatkowych funduszy. Z pomocą przyjaciół postanowił zorganizować zbiórkę pieniędzy.

Zbiórka na leczenie Tomasza Kabisa

"Zbiórka na największą sztuczkę świata - pokonanie raka!" - pod takim hasłem prowadzona jest akcja. Została też oznaczona hashtagiem #CzarodziejeMogąWszystko. - Mówi się, że dobro wraca i choć Tomek prosi jedynie o modlitwę i mocne trzymanie kciuków, wiemy, że wsparcie materialne znacząco pomoże mu w walce o życie i zdrowie, a także w powrocie do tego co kocha najbardziej, czyli występów! - czytamy w opisie zbiórki.

Potrzebne było 10 tys. zł, a internauci dali jeszcze więcej. Na razie zebrana kwota wynosi 25 886 zł, czyli ponad 2,5 raza więcej niż planowano. Trzeba przyznać, że Kabis dostał ogromną pomoc.

d2pxpqw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pxpqw