RozrywkaNatalia z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży. Zdradziły ją świąteczne zdjęcia

Natalia z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży. Zdradziły ją świąteczne zdjęcia

Natalia z "Rolnik szuka żony" będzie mamą
Natalia z "Rolnik szuka żony" będzie mamą
Źródło zdjęć: © Instagram.com

25.12.2020 14:45, aktual.: 03.03.2022 00:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natalia z "Rolnik szuka żony" świętuje pierwsze Boże Narodzenie jako mężatka. To jednak nie jedyna dobra wiadomość. Wszystko wskazuje na to, że jej rodzina niebawem się powiększy.

Losy bohaterów programu "Rolnik szuka żony" pokazują jedno – życie często pisze inne scenariusze niż te, które zarysowywały się w show. Nie wszyscy znaleźli na planie show miłość, wielu wyniosło z niego po prostu przyjaźń. Jeszcze inni zaś szczęście znaleźli dopiero po programie, a to, co wydarzyło się w ich życiu było zdecydowanie ciekawsze, niż to, co działo się przed kamerami.

Tak było w przypadku Natalii, która brała udział w 6. edycji programu. Była kandydatką Sławomira. I chociaż rolnik przyznawał, że od razu wpadła mu w oko i szybko między nimi zaiskrzyło… nie wydarzyło się nic więcej. Natalia z "Rolnika" wyszła z przyjaciółkami, w tym Dianą, która była kandydatką Seweryna.

Natalia zyskała ponadto sporą popularność, którą wykorzystuje w mediach społecznościowych. To tam wyjawia fanom, co u niej słychać po zakończeniu show. A działo się naprawdę sporo. Natalia znalazła miłość i… wyszła za mąż. Radosnymi wieściami podzieliła się w lipcu.

Kilka miesięcy później pokazała jeszcze fanom piękne zdjęcia ze ślubnej sesji, którą wykonał, co ciekawe, kolega z show, Adrian. Jak się okazuje, to nie koniec świetnych wiadomości, które ma w zanadrzu Natalia.

Jak wielu celebrytów, postanowiła złożyć fanom życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Przy okazji pokazała kilka urokliwych zdjęć z mężem i ich czworonożnym pupilem. Jednak nie to przykuwa wzrok na fotkach przy choince. Fani wychwycili istotny szczegół – wyraźnie zaokrąglony brzuszek Natalii.

Najwyraźniej w ten subtelny sposób chciała poinformować, że spodziewa się dziecka. Nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także