Trwa ładowanie...

"Nasza Planeta": Netflix przewidział, że tej sceny niektórzy nie będą chcieli widzieć

Drugi odcinek "Naszej planety" pod tytułem "Lodowe światy" pełen jest smaczków, które tak samo zachwycają co, mrożą krew w żyłach. Powoli zabijany pingwin, to widok dla osób tylko o mocnych nerwach.

Share
"Nasza Planeta": Netflix przewidział, że tej sceny niektórzy nie będą chcieli widziećŹródło: Netflix
dhoqcu9

"Nasza planeta" zbiera wiele pozytywnych recenzji na świecie. Część scen zachwyca, część nawet przeraża. Netflix postanowił ułatwić nieco życie widzom. Przygotowali listę momentów, które ci wrażliwi powinni ominąć. Jak w przypadku sceny ze spadającymi morsami, która wstrząsnęła oglądającymi i rozniosła się w sieci. Tymczasem to nie jedyny moment z tego odcinka, który wzbudza skrajne emocje.

Zobacz też: Najsmaczniejsza impreza w polskim show biznesie

Netflix
Źródło: Netflix

Twórcy pokazali niesamowite zbiorowisko orek, które urządza sobie polowanie na pingwiny. Bo żeby uściślić - orki to zwierzęta drapieżne, niebezpieczne i nieznające litości, gdy w grę wchodzi głód. Gdy wypatrzą ofiarę, płyną tak, aby nie zdążyła zorientować się, że nadciąga niebezpieczeństwo. Szanse samotnego pingwina są marne. Bo o ile potrafi wyprowadzić w pole jedną orkę, o tyle nie poradzi sobie z całym stadem.

dhoqcu9
Netflix
Źródło: Netflix

Łowiecka zagrywka się udaje. Niczego nieświadomy pingwin spokojnie pływa w oceanie i najwyraźniej dobrze się bawi. Ni stąd, ni zowąd z wody wyłania się charakterystyczny grzbiet orki, która celuje prosto w małego zwierzaka i z całych sił uderza w niego pyskiem. Pingwin zostaje wyrzucony w powietrze i z głośnym pluskiem wpada oszołomiony do wody.

Netflix
Źródło: Netflix
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dhoqcu9

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhoqcu9
dhoqcu9