Trwa ładowanie...

Prezenter przyłapany na zdradzie! W kadrze pojawiła się naga kobieta

Czasy pandemii koronawirusa sprawiły, że każdy, kto tylko może, pracuje z domu. Także dziennikarze i prezenterzy. Widzieliśmy już wiele wpadek na wizji, ale ta jest naprawdę pikantna!

Share
Prezenter przyłapany na zdradzie! W kadrze pojawiła się naga kobieta
d24enfr

Pewnie niejednemu z nas w samym środku wideokonferencji ze współpracownikami czy, jak w przypadku prezenterów, z widzami w kadr weszło dziecko lub domowy pupil. Pamiętamy prezentera pogody, którego kot zrobił furorę. Cały świat śmiał się ze specjalisty, którego łączenie na żywo ze studiem przerwały dzieci szturmującego jego gabinet.

To zabawne i bardzo sympatyczne "wpadki". Pewnie do takich nie zaliczy swojej "przygody" hiszpański prezenter Alfonso Merlos.

Ku zaskoczeniu wielu widzów podczas łączenia na żywo za plecami spokojnego prezentera ubranego w białą koszulę przemknęła naga kobieta. Zrobiła to na tyle niedyskretnie, że nie tylko dała się zobaczyć, ale także rozpoznać! Od razu wytropiono, że kobietą na nagraniu jest inna dziennikarka, Alexia Rivas.

d24enfr

Jest to o tyle skandaliczne, że Merlos oficjalnie jest w związku z Martą López, gwiazdką hiszpańskiego reality show.

Sam zainteresowany powiedział, że ich związek zakończył się. Z kolei Marta zaprzeczyła temu, mówiąc, że jedynie się pokłócili. Na pewno czeka ich teraz kolejna awantura.

d24enfr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24enfr
d24enfr