Trwa ładowanie...

Meteorolog nagrywał prognozę z domu. Jego kot przyniósł mu sławę

Prognoza pogody Jeffa Lyonsa stała się popularna po tym, jak jego kot pojawił się na wizji. Teraz wszyscy chcą oglądać Betty.

Share
Meteorolog nagrywał prognozę z domu. Jego kot przyniósł mu sławęŹródło: Facebook
d3dv8fd

W czasie pandemii wszyscy ograniczają wyjścia z domu i gdy tylko to możliwe, swoją pracę wykonują z domu. Tak jest w przypadku meteorologa Jeffa Lyonsa, który nagrywa codzienne prognozy pogody we własnym domu. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że w nagraniach towarzyszy mu jego kotka Betty.

Internet z miejsca oszalał na punkcie puchatego zwierzaka, a nagrania z nim szybko obiegły sieć.

Lyons zdradził w rozmowie z portalem Bored Panda: - Praca w domu jest przygodą. W jadalni mam ustawione studio i zielony ekran. Miło jest mieć 30 sekund drogi do domu po późnych wiadomościach.

d3dv8fd

Dzięki temu, że pogodynek pracuje z domu, świat dowiedział się o istnieniu jego kotki: - Betty była pod stołem w jadalni podczas nagrywania jednego z programów. Reżyser poprosił, bym ją pokazał. Więc wziąłem ją na ręce na 30 sekund.

Dzięki pojawieniu się kotki w programie, coraz więcej osób zaczęło oglądać prognozy pogody prowadzone przez Lyonsa w nadziei, że zobaczą ją jeszcze raz. Teraz Betty jest już w zasadzie pełnoetatowym kotem-pogodynką. Lyons tworzy zabawne animacje z jej udziałem. Jak mówi, przez 34 lata swojej kariery w lokalnej telewizji, nigdy nie był tak rozponawalny, jak teraz.

Betty została przygarnięta przez Lyonsa i jego rodzinę 11 lat temu. Po prostu zjawiła się u nich na ganku, a córka meteorologa poprosiła, by ją zatrzymać.

d3dv8fd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dv8fd