Trwa ładowanie...
d3aqcpv

Skomentował jej popisy. Żadna kobieta nie chciałaby tego usłyszeć

Monika z "Rolnik szuka żony" wzięła sprawy w swoje ręce. Postanowiła zaskoczyć Macieja i pochwaliła się przed nim swoimi umiejętnościami jazdy na skuterze. On jednak, zamiast docenić jej starania, pokusił się na mało wysublimowany komentarz. Żadna kobieta nie chciałaby takiego usłyszeć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej i Monika z "Rolnik szuka żony" mieli się ku sobie
Maciej i Monika z "Rolnik szuka żony" mieli się ku sobie (Kadr z programu "Rolnik szuka żony")
d3aqcpv

Maciej z "Rolnik szuka żony" już na początku nie ukrywał, że serce zabiło mu mocniej do jednej z pań. "Wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia i możliwe, że to się dzisiaj stało" - powiedział przed kamerami. Nie zdradził jednak, o którą dziewczynę chodzi. Widzowie z łatwością jednak zorientowali się, że jego faworytką została Monika. Para co rusz posyłała sobie ukradkowe spojrzenia i zalotne uśmiechy. Widać było, że tych dwoje naprawdę ma się ku sobie.

Monikę i Macieja łączył nie tylko pociąg fizyczny, ale również zamiłowanie do nauki. Rolnik kończy doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym, a jego wybranka z zawodu jest nauczycielką matematyki i chemii w szkole. Co mogło się nie udać? Jak się okazuje, wszystko.

Już pierwszego dnia w gospodarstwie para zaczęła się od siebie oddalać. Maciej był rozczarowany Moniką, a ona nie zabiegała o jego uwagę. Później nie było lepiej.

d3aqcpv

W ostatnim odcinku rolnik wymyślił, że z każdą z dziewczyn przejedzie się na skuterze dookoła sadu.

Gdy spytał, która panna chce spróbować samodzielnej przejażdżki, Monika zgłosiła się jako pierwsza. Miała nadzieję, że w ten sposób zaimponuje rolnikowi swoimi umiejętnościami i odwagą. Nic z tego. Choć uczestniczka bezbłędnie poradziła sobie z wytyczonym zadaniem, Maciej z rozbrajającą szczerością ocenił później jej popisy: "Jakby zrobiła dobrego schabowego, to by mi zaimponowała". Czar prysł, prawda?

Magda z "Rolnik szuka żony" krytykowana przez widzów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3aqcpv

Podziel się opinią

Share
d3aqcpv
d3aqcpv