Trwa ładowanie...

"Milionerzy": problematyczne pytanie o probant. Pokonało uczestnika

W "Milionerach" nieraz trzeba wykazać się nie tylko dużą wiedzą, ale bystrością umysłu i umiejętnością kojarzenia faktów. Pytanie jednak potrafi zaskoczyć nawet najbardziej przygotowanego uczestnika. Tak było i tym razem.

Share
Pytanie sprawiło zawodnikowi duży problem
Pytanie sprawiło zawodnikowi duży problemŹródło: kadr z programu, fot: x
dskau2f

Gra w "Milionerach" to często ruletka. Trudne pytania mieszają się z banalnymi, a ich kolejność jest losowa. Nieraz zdarza się, że gracze głowią się nad najtrudniejszymi zagadnieniami na początku, a pytanie o milion potrafi okazać się zaskakująco łatwe.

Graczem, któremu początkowo świetnie szło w ostatnim odcinku, był Jakub Nowicki. Jak przedstawił go Urbański, skończył prawo oraz finanse i rachunkowość, oraz pracuje jako analityk biznesowy.

Zobacz wideo: Kogo Hubert Urbański poprosiłby o pomoc w "Milionerach"?

Zawodnik kontynuował rozpoczętą wcześniej grę z pułapu tysiąca zł. Jakub szczegółowo analizował kolejne pytania i… podawał prawidłowe odpowiedzi. Dość szybko więc doszedł do momentu w grze, w którym walczył o 20 tys. zł. Pytanie okazało się jednak problematyczne.

dskau2f

Gdzie probant zajmuje centralne miejsce? a) W drzewie genealogicznym. b) W zakonie. c) We wzorze chemicznym. d) W sieci ciepłowniczej.

Nie krył, że zagadnienie nic mu nie mówi. – Szczerze, nie mam pojęcia. Myślę, że tutaj bez koła się nie obejdzie – przyznał. Ostatecznie wybrał koło 50/50, w wyniku czego do wyboru pozostały mu odpowiedzi "a" i "d".

Niewiele to jednak pomogło i gracz wyznał, że zaryzykuje i strzeli odpowiedź. Postawił niestety na sieć ciepłowniczą. – Bardzo mi przykro, ale chodziło o drzewo genealogiczne – przyznał Hubert Urbański.

dskau2f

W efekcie zawodnik został z sumą, z którą rozpoczynał grę w tym odcinku – z gwarantowanym tysiącem zł. Oglądaliście ten odcinek?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dskau2f

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dskau2f
dskau2f