"Milionerzy": Stracił szansę na milion. Żona i tak miała minę, jakby go wygrał

Pan Paweł z Goczałkowic mógł mieć 125 tys. zł, gdyby tylko zaufał swojej intuicji
Pan Paweł z Goczałkowic mógł mieć 125 tys. zł, gdyby tylko zaufał swojej intuicji
Źródło zdjęć: © Facebook

29.09.2022 11:03, aktual.: 29.09.2022 11:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od szansy na tytułowy milion dzieliły go zaledwie trzy pytania. Pan Paweł z Goczałkowic nie zaufał jednak intuicji i zrezygnował z dalszej gry. A szkoda, bo obstawiał poprawną odpowiedź. Zobacz, czy i ty ją znasz.

- Ostatecznie podziękuje za grę i zakończę z 75 tys. zł - powiedział stanowczo pan Paweł, którego grę w "Milionerach" oglądaliśmy w środowym wydaniu teleturnieju TVN. Rezygnując przy pytaniu za 125 tys. zł, zamknął sobie drogę do gry o milion, choć jak się później okazało, obstawiał poprawną odpowiedź. Kłopotliwe pytanie dotyczyło harcerstwa, a konkretnie brzmiało ono tak:

W związku Harcerstwa Polskiego młodzikowi odpowiada ochotniczka, harcerce orlej – harcerz orli. Kto odpowiada samarytance?

A. wywiadowca, B. odkrywca, C. ćwik, D. samarytanin

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pozbawiony kół ratunkowych uczestnik zrezygnował z gry, ale zapytany przez Huberta Urbańskiego o typowaną odpowiedź, wskazał C. - ćwik. Nie krył zaskoczenia, gdy usłyszał, że była to poprawna odpowiedź.

- Gdybyś zaufał sobie, tak jak zaufałeś wcześniej, grałbyś dalej - stwierdził gospodarz programu TVN.

Bo choć i przy wcześniejszych pytaniach gracz nie zawsze był pewny odpowiedzi, szedł za swoimi przeczuciami. Na szczęście, jak zażartował Hubert Urbański, obecna w studiu żona uczestnika z ulgą przyjęła decyzję męża i miała minę, jakby i tak "wygrał milion".

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" znęcamy się nad "Pierścieniami Władzy""Rodem Smoka", wspominamy seriale z lat 90. oraz śpiewamy hymn ku czci królowej. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także