RozrywkaMichał Mikołajczak w "Tańcu z gwiazdami"? Trwają negocjacje

Michał Mikołajczak w "Tańcu z gwiazdami"? Trwają negocjacje

Michał Mikołajczak wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?
Michał Mikołajczak wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?
Źródło zdjęć: © AKPA

06.05.2022 07:41, aktual.: 06.05.2022 07:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polsat przygotowuje się do kolejnej edycji tanecznego show. Jak się okazuje, produkcja już kompletuje uczestników. Z najnowszych doniesień wynika, że na parkiecie może pojawić się popularny aktor, Michał Mikołajczak.

Największe rozrywkowe show Polsatu, jak widać, nie tracą na popularności. "Twoja twarz brzmi znajomo" czy "Taniec z gwiazdami" są oglądane na tyle chętnie, że stacja decyduje o realizacji kolejnych edycji. Teraz, jak się okazuje, przygotowuje się do kolejnej serii tanecznego programu. Na razie na etapie kompletowania uczestników, ale już pojawiają się pierwsze nazwiska.

Wszystko wskazuje na to, że nową odsłonę tanecznych zmagań zobaczymy na ekranach jesienią. Na razie jednak stacja nie jest skora do odsłaniania kolejnych kart już teraz. Niemniej i tak wypłynęło już nazwisko potencjalnego uczestnika. Jak donosi serwis Pomponik, w programie może wziąć udział Michał Mikołajczak.

Młody aktor przykuł podobno uwagę producentów show. Jest utalentowany, popularny, występuje w znanych serialach. Dużą rozpoznawalność przyniosło mu "Prawo Agaty", a obecnie można zobaczyć go w jednym z największych hitów Polsatu - "Pierwszej miłości". Dodatkowo Michał wzbudza sporą sympatię widzów, co niewątpliwie miałoby wpływ na oglądalność programu.

Źródło serwisu podaje, że produkcja "Tańca" bierze wszystkie te aspekty pod uwagę. Co więcej, rozmowy z aktorem są już podobno prowadzone na zaawansowanym etapie.

- Pikanterii dodaje fakt, że prywatnie jest związany z piękną Edytą Zając, która swoją edycję wygrała. Produkcja bardzo cieszy się na współpracę z nim. Negocjacje są na ostatniej prostej – twierdzi informator Pomponika.

Niewykluczone, że jeśli Mikołajczak zdecyduje się na udział w programie, Zając, dzieląc się swoim doświadczeniem, pomoże zajść mu w show naprawdę wysoko. Czekacie na nową edycję "Tańca z gwiazdami"? Jesteście ciekawi, kto wystąpi?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także