Trwa ładowanie...

Martyna ze "Ślubu" pozuje z nowym partnerem. Zdjęcie rozbudziło komentujących

W programie miłości nie znalazła, za to duże rozczarowanie i owszem. Martyna z trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opublikowała zdjęcie z partnerem. I zasypała ją fala komentarzy, bo internautom mężczyzna kogoś przypomina.

Martyna ze "Ślubu" pozuje z nowym partnerem. Zdjęcie rozbudziło komentującychŹródło: Facebook
d1fazql
d1fazql

Martyna była uczestniczką trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Nie spotkała się wtedy z sympatią widzów. Martynę przedstawiono jako roszczeniową i niezadowoloną dziewczynę, która skupiła się głównie na wyglądzie wybranego dla niej partnera. Przygoda z programem nie należała z pewnością do najprzyjemniejszych. Po finale Martyna komentowała swój udział w gorzkich słowach.

Zobacz: Wyjątkowy czas dla Anity ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

"Cały ten eksperyment był dla mnie ciężkim przeżyciem. Moją osobę przedstawiono w zupełnie innym świetle, nie oddającym rzeczywistości, tego kim naprawdę jestem" - pisała w jednym z postów na Instagramie.

d1fazql

Martyna długo musiała znosić komentarze, które bazowały na jej wizerunku w show TVN.

Od zakończeniu przygody z eksperymentem Martyna nie publikowała zdjęć z innymi mężczyznami. W końcu zdecydowała się opublikować fotkę z - wszystko na to wskazuje - nowym partnerem. Promienieje!

Instagram
Źródło: Instagram

Zdjęcie z brunetem zwróciło uwagę internautów. Obserwatorzy Martyny byli przekonani, że na zdjęciu jest Marcin Wichrowski, uczestnik drugiej edycji programu.

d1fazql

Marcin szybko skomentował fotkę koleżanki. "Kochani to nie Marcin, uwierzcie mi znam go" - napisał.

Trzeba przyznać, że skojarzenia nie wzięły się znikąd. Byli uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" często się spotykają i tworzą zżytą grupę przyjaciół. Ci, którzy nie znaleźli miłości w programie, znaleźli za to bardzo dobrych znajomych.

d1fazql
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fazql