Trwa ładowanie...
ycipk-3lloqy

Margaret nie pojedzie na Eurowizję. Odpadła ze szwedzkich preselekcji

9 lutego Szwedzi bawili się przy tanecznych hitach kolejnej siódemki wykonawców, którzy walczyli o udział w Eurowizji 2019. To dopiero drugi z czterech półfinałów - zwycięzca zostanie wyłoniony 9 marca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polka już drugi raz wzięła udział w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji
Polka już drugi raz wzięła udział w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji (ONS.pl)
ycipk-3lloqy

Margaret zabiegała o głosy Szwedów już po raz kolejny. W 2018 roku nie wygrała preselekcji, zajmując 7. miejsce. To świetny wynik, zważywszy na fakt, że piosenkarka pochodzi z Polski. Jako zagraniczna artystka może więc i tak zapisać sobie udział w Melodifestivalen jako osobisty sukces. Przegrana z zeszłego roku absolutnie gwiazdy nie zniechęciła.

Margaret podczas zmagań w Melodifestivalen 2019 rywalizowała z sześciorgiem wykonawców. Oto cała lista półfinalistów i tytuły piosenek, które zaśpiewali:

Andreas Johnson, "Army of Us",
Malou Prytz, "I Do Me",
Oscar Enestad, "I Love It"
Jan Malmsjö, "Leva livet"
Vlad Reiser, "Nakna i regnet"
Hanna Ferm & LIAMOO, "Hold You"
Margaret, "Tempo".

ycipk-3lloqy

Margaret weszła na scenę jako ostatnia. Wyglądała świetnie, jak zwykle przyciągając wzrok oryginalną stylizacją. Dziewczyna ma wyczucie stylu, ale nie to było jej głównym atutem. Piosenkarka wystąpiła z wpadającą w ucho piosenką. Jeśli dodamy do tego ciekawą barwę głosu i fakt, że Margaret na scenie czuje się jak ryba w wodzie, mamy przepis na sukces. A na pewno na kolejny hit - nie tylko w Szwecji. Piosenkarka została bardzo ciepło przyjęta. Wśród publiczności nie brakowało jej fanów.

Wcześniej widzowie mogli zobaczyć krótki filmik, w którym Margaret przedstawiła się. Opowiedziała w nim o swoich dwóch psach, za którymi bardzo tęskni, będąc w Szwecji.

Niestety, widzowie zdecydowali, że Margaret nie pojedzie na Eurowizję. Do finału szwedzkich preselekcji przeszli Malou Prytz i Hanna Ferm & LIAMOO, a kolejną okazję na wejście do finału mają Vlad Reiser oraz Andreas Johnson. 2 marca zmierzą się w dogrywce podczas koncertu drugiej szansy. Margaret zajęła 5. miejsce.

ycipk-3lloqy

Znacie "Tempo"?. Utwór przypomina wam zeszłoroczny hit Margaret, "In My Cabana"?

Szwedzi uwielbiają Eurowizję. Ich preselekcje są bardzo złożone, a widzowie w telewizji mogą oglądać aż cztery półfinały, dogrywkę dla laureatów 3. i 4. miejsca oraz finał - poszczególne etapy są wielkimi widowiskami.

W każdym półfinale prezentuje się siódemka uczestników - w sumie jest ich więc 28. Do finału dostają się zwycięzcy półfinałów i osoby zajmujące drugą pozycję, czyli osiem osób, oraz czterech wokalistów z dogrywki. Ostatecznie finał wygrywa tylko jeden uczestnik i to on jedzie na Eurowizję reprezentować Szwecję.

ycipk-3lloqy

W tym roku międzynarodowy konkurs odbędzie się 14, 16 i 18 maja w Tel Awiwie.

ycipk-3lloqy
Margaret Kadr z preselekcji
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3lloqy

ycipk-3lloqy
ycipk-3lloqy