Trwa ładowanie...
d15vb2z

Margaret świetnie sobie radzi! Wystąpi na Eurowizji? Jeśli jej się uda, będzie reprezentować Szwecję

Polacy już wybrali - na konkursie Eurowizji 2018 będą nas reprezentować Gromee i Lukas Meijer. Tymczasem Margaret ma coraz większe szanse na to, by pojechać do Lizbony jako uczestniczka nie z Polski, a ze Szwecji. Piosenkarka prosi o wsparcie i wysyłanie SMS-ów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Margaret nie kryła radości
Margaret nie kryła radości (Instagram.com)
d15vb2z

W Sztokholmie odbył się kolejny etap preselekcji. W zmaganiach początkowo wzięło udział 28 artystów, teraz zostało ich 12. Margaret miała za sobą już jedno starcie - 10 lutego walczyła o finał z sześcioma wokalistami. Wtedy nie przeszła do ostatniego etapu preselekcji, ale nie odpadła z eliminacji.

Na początku marca szansę na awans miały osoby, którym w poprzednim etapie zabrakło szczęścia - do tej rundy dostał się 8 osób. Podczas koncertu ostatniej szansy Margaret wypadła znakomicie i przeszła dalej, a z nią jeszcze troje wykonawców.

10 marca polska piosenkarka pojawi się na scenie podczas finału Melodifestivalen, gdzie powalczy o reprezentowanie Szwecji na konkursie Eurowizji w Lizbonie. Wystąpi jako 10. z kolei. Jeśli wygra, zmierzy się z polskim wykonawcą. Co ciekawe, Gromee, który awansował w polskich preselekcjach to tylko część muzycznego duetu tworzonego przez Polaka i Szweda - Lukasa Meijera.

Zobaczcie, jak Margaret zareagowała na ogłoszenie wyników!

Piosenka, z którą gwiazda startowała w eliminacjach, czyli "In My Cabana", świetnie radzi sobie na listach przebojów. Była numerem 1 na szwedzkim iTunes, a wideo z eurowizyjnego wykonania utworu ma już prawie 1,5 miliona odtworzeń - znacznie więcej niż piosenki konkurentów Margaret.

d15vb2z

Nie znacie hitu? Posłuchajcie!

Finaliści krajowych preselekcji wystąpią w Portugalii podczas dwóch półfinałów i finału - 8, 10 i 12 maja. Będziecie oglądać koncerty eurowizyjne?

d15vb2z

Podziel się opinią

Share

d15vb2z

d15vb2z