Trwa ładowanie...
ddxfsn5

Marcin Meller

Najnowsze informacje
2.1
(11 głosów)
Oceń:
Miejsce urodzenia:

Warszawa

Programy:
ddxfsn5
Agencja Gazeta
Źródło: Agencja Gazeta, fot: Jakub Orzechowski

Marcin Meller - polski dziennikarz, prezenter, historyk.

Marcin Meller jest synem byłego ambasadora RP w we Francji i Rosji oraz ministra spraw zagranicznych - Stefana Mellera. Ukończył on naukę w XI Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Reja w Warszawie. Uzyskał dyplom magistra historii Uniwersytetu Warszawskiego.

Meller był działaczem NZS-u. Przez wiele lat współpracował z tygodnikiem "Polityka". W telewizji zyskał popularność jako gospodarz pierwszego rodzimego reality-show - "Agent". W latach 2003-2012 pełnił funkcję redaktora naczelnego polskiej edycji magazynu "Playboy. Od 2005 do 2008 prowadził wraz z Kingą Rusin poranne pasmo "Dzień Dobry TVN". Od roku 2013 towarzyszyła mu w programie Magdalena Mołek. Marcin Meller jest gospodarzem programu "Drugie śniadanie mistrzów". Pisywał felietony do "Newsweeka" i "Wprost". W radiu Roxy FM prowadził audycję "Mellina".

Marcin Meller ma na koncie publikację trzech książek: "Gaumardżos! Opowieści z Gruzji" we współpracy z żoną Anną Dziewit-Meller, "Między wariatami - Opowieści terenowo-przygodowe" oraz "Sprzedawcę arbuzów".

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddxfsn5
ddxfsn5
ddxfsn5