Trwa ładowanie...
d3suufk

Podsiadło w "Dzień Dobry TVN". Internauci krytykują prowadzących

Między piosenkarzem a duetem Mołek-Meller nie zaiskrzyło. Prowadzący wyraźnie nie rozumieli poczucia humoru swojego gościa, więc rozmowa, choć przyjacielska, toczyła się nieco sztywno. Fani artysty natychmiast to wyłapali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzień Dobry TVN
Dzień Dobry TVN (Dzień Dobry TVN)
d3suufk

Magda Mołek w sobotnim odcinku "Dzień Dobry TVN" pokazała się w nowej fryzurze - wyglądała świetnie, ale nowy wizerunek nie odwrócił uwagi od słów, gdy przyszło do rozmowy z Dawidem Podsiadło. Chociaż i dziennikarka, i jej "kanapowy" partner chwalili działalność piosenkarza i wydawali się nim zainteresowani, coś wyraźnie nie zaiskrzyło.

Wywiad był nieco drętwy - gdy Podsiadło żartował, prowadzący tego nie zauważali lub zbywali krótkim "mhm". Były momenty niezręcznej ciszy - Mołek i Meller wyraźnie pragnęli wyciągnąć z artysty coś więcej niż zdawkowe, nieco ironiczne odpowiedzi. Nie udało się. Poza tym Magda mogła, chcący lub nie, urazić gościa. Gdy Dawid wyznał, że prawdopodobnie niebawem pożegna wąsy, odparła: - Mam nadzieję.

Nie doszło do nawiązania nici porozumienia, co widzowie skomentowali w sieci. Na oficjalnym facebookowym koncie programu pojawiły się wpisy: "Prowadzący sobie nie poradzili... Dawid super!", "Między Dawidem a prowadzącymi zabrakło fal", "Nie ma fal, nie ma fal...", "Prowadzący do bani".

Zazwyczaj Meller i Mołek dobrze dogadują się z gośćmi. Tym razem coś poszło nie tak. Oglądaliście rozmowę z Podsiadło? Oceniacie ją równie źle?

Warto dodać, że piosenkarz w programie zapowiedział, iż nie planuje robić już dłuższych przerw w pracy. Nie planuje też wyjeżdżać z Polski. To dobra wiadomość dla jego fanów.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d3suufk

Podziel się opinią

Share

d3suufk

d3suufk