Marcin Meller odchodzi z TVN24. "Starczy mówienia, że tatuś w sobotę znowu w pracy"

Marcin Meller odszedł z TVN24. Już nie będzie prowadził "Drugiego śniadania mistrzów"
Marcin Meller odszedł z TVN24. Już nie będzie prowadził "Drugiego śniadania mistrzów"
Źródło zdjęć: © AKPA, TVN24

08.11.2022 12:12, aktual.: 08.11.2022 12:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcin Meller ujawnił, że kończy współpracę ze stacją TVN24, z którą związany był przez kilkanaście lat. "Po raz ostatni poprowadzę 'Drugie śniadanie mistrzów'".

Marcin Meller na swoim facebookowym profilu dodał wpis, w którym poinformował o zakończeniu współpracy z TVN24. To tam od 2009 r. prowadził "Drugie śniadanie mistrzów". W programie spotykał się z osobami z show-biznesu, polityki i kultury, a także z innymi dziennikarzami. Gospodarz i jego goście dyskutowali na żywo w każdą sobotę od 12:10. To oznaczało, że Meller przez część weekendu był w pracy. Sądząc po wpisie, był to jeden z powodów rezygnacji z prowadzenia show.

"Drodzy i Szanowni, w sobotę 19 listopada po raz ostatni poprowadzę 'Drugie śniadanie mistrzów'. Cytując klasyka: wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija. Po blisko czternastu latach zarwanych weekendów czas powiedzieć stop. Uwielbiam swój program, to były cudowne spotkania, poznałem tłum przeciekawych ludzi, a że jeżdżę bardzo dużo po Polsce, regularnie spotykając się z czytelnikami, wiem, że jak Polska długa i szeroka, wszędzie mieszkają fani 'Drugiego śniadania mistrzów', dla których sobotnie południa były miły rytuałem jak spotkania z przyjaciółmi" - zaczął Meller.

I kontynuował: "Wiem to wszystko, łezka kręci się w oku, ale już nie daję rady, po prostu. Czas ucieka, wieczność nie czeka, starczy mówienia, że tatuś w sobotę znowu w pracy. Jednak nie mówię 'żegnajcie', a tylko 'do widzenia'".

Dodał, że odchodzi z TVN24 w przyjaznej atmosferze. W planach ma pisanie kolejnej książki. Do pożegnania Meller dodał archiwalne zdjęcie. "Foto z pierwszego DŚM, jeszcze w kawiarni Szparka na placu Trzech Krzyży, styczeń 2009. Razem z Muńkiem, Andrzejem Mleczko i Bogusławem Lindą. Czwarty gość, a raczej gościni nawaliła w ostatnim momencie" - napisał.

Meller prowadził "Drugie śniadanie mistrzów" od 24 stycznia 2009 r., czyli przez niemal 14 lat. Wcześniej był gospodarzem "Agenta" (od 2000 do 2002 r.) oraz "Dzień Dobry TVN" (2005-2009).

"Żałuję, rozumiem. Powodzenia", "Bardzo żałuję, ale rozumiem i życzę powodzenia", "Wyczekiwałam tego programu co sobotę", "Soboty nie będą już takie same" - komentowali fani programu.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" opowiadamy o skandalicznych wczasach w pensjonacie "Biały Lotos", załamujemy ręce nad zdradą Henry’ego Cavilla oraz wspominamy największych mięśniaków kina akcji lat 80. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (231)
Zobacz także