Trwa ładowanie...
d1reagn

Magda Mołek i Marcin Meller odeszli z "Dzień Dobry TVN". Dziennikarze komentują

Odejście Magdy Mołek oraz Marcina Mellera z "Dzień Dobry TVN" było dla wszystkich dużym zaskoczeniem. Oto, jak zareagowali dziennikarze, którzy również prowadzą poranny program.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Mołek oraz Marcin Meller
Magda Mołek oraz Marcin Meller (East News, Fot: East News)
d1reagn

W "Dzień Dobbry TVN" sporo zmian. Media błyskawicznie obiegła informacja o tym, że Magda Mołek oraz Marcin Meller oficjalnie zakończyli przygodę.

ZOBACZ TAKŻE: Baby boom 2019! Która gwiazda zarobi najwięcej na macierzyństwie?

Ilość komentarzy w mediach społecznosciowych i emocje, które towarzysza temu newsowi są tylko i wyłącznie potwierdzeniem tego, że Meller i Mołek są bardzo cenieni w tej branży.

d1reagn

Piotr Kraśko, który również prowadzi ten program, napisał pod internetowym oświadczeniem Mołek:

"Magda, jesteś wspaniałą wspaniałością. Dziękuję za wszystkie wspólne wydania i czekam na kolejne. Wszystkiego dobrego i do zobaczenia wkrótce" - czytamy. Natomiast u Marcina Mellera wyznał: "Nasze wspólne wydanie było jednym z moich najbardziej kosmicznych doświadczeń w telewizji".

Pod fotką u Mellera widnieje również komentarz Anny Kalczyńskiej: "Będzie was brakować, Marcin. Bardzo, bardzo żałuję. Świetnie się z tobą pracowało! Powodzenia, partnerze".

Kinga Rusin natomiast myślała, że to zwykly żart: "Magda, czytam i czytam i mam nadzieję, że to Prima Aprilis... Żartujesz, prawda?" - widnieje komentarz.

To rzeczywiście duże zaskoczenie. Zarówno Mołek, jak i Meller znikają ze "śniadanikówki", ale nie z mediów. Widzowie z pewnością zobaczą ich gdzieś indziej.

d1reagn

Podziel się opinią

Share

d1reagn

d1reagn