Trwa ładowanie...

Małgorzata z "Rolnik szuka żony" oburzona na TVP. "Czuję się dyskryminowana!"

TVP wyemitowała film o show "Rolnik szuka żony", jednak nie uwzględnił w nim ostatniej edycji. Oburzona uczestniczka napisała komentarz na Facebooku stacji, jednak został skasowany.
Share
Małgorzata z piątej edycji "Rolnik szuka żony"
Małgorzata z piątej edycji "Rolnik szuka żony"Źródło: Materiały prasowe
d3309by

"Rolnik szuka żony" to największy hit TVP1, nic dziwnego, że stacja zdecydowała się na kolejną, szóstą już edycję. Ta startuje juz jesienią, a póki co TVP podgrzewa atmosferę. W "Pytaniu na śniadanie" gościła Marta Manowska, gospodyni show. Pokazano filmik dedykowany minionym edycjom i parom, ktore odnalazły miłość w programie. W ostatni weekend kolejna para stanęła na ślubnym kobiercu.

Wideo widziała również Małgorzata, uczestniczka piątej edycji show. Ale nie zobaczyła ani siebie, ani swoich koleżanek.

- Niestety w tym pięknym filmie zabrakło piątej edycji: ani jednej wzmianki, zdjęcia, ani jednego bohatera. Wyobrażacie sobie moje zdziwienie? Poczułam się potwornie dyskryminowana. To, że w naszej edycji nikt nie znalazł miłości, nie oznacza, że nie ma pięknych przyjaźni, znajomości i cudownych przeżyć. Nie rozumiem, dlaczego to nie było pokazane - powiedziała na wideo wrzuconym na Instagram.

Małgorzata była krótko zakochana w Janie, jednak nie udało im się utrzymać relacji na dłużej. Za to ku zaskoczeniu wszystkich zaprzyjaźniła się z "rywalką" z show i do dziś codziennie do siebie dzwonią.

d3309by

W piątej edycji doszło co prawda do zaręczyn Łukasza i Agaty, ale zostały one zerwane w tajemniczych okolicznościach, a wszystkie wspólne fotografie usunięte z Instagrama.

Małgorzata napisała na Instagramie:

- Pomyślicie, że nie wyszło mi w programie to teraz szukam "dziury w całym"; właśnie dlatego mam odwagę o tym mówić, bo jakby wyszło to już nie wypada. Ale jak byście się czuli, kiedy poświęcając kilka miesięcy swojego życia prywatnego i zawodowego nie dla pieniędzy ale dla idei, która jest dla Was ważna, oddając całego siebie, mierząc się z hejtami, stresem i ciężko pracując na planie - a ktoś zwyczajnie by Was pominął??? Napisałam wczoraj pod wpływem emocji komentarz na głównej stronie, myślałam że się odniosą do tego, niestety dziś został usunięty, stąd moje nagranie.

Uważacie, że rzeczywiście szuka dziury w całym? A może faktycznie jest dyskryminowana?

d3309by

Podziel się opinią

Share
d3309by
d3309by