Trwa ładowanie...
d1oa3jo

"Rolnik szuka żony": Piotr i Kasia już po ślubie. Wyglądali przepięknie

Na takie chwile fani "Rolnika" właśnie czekają. Kolejna para stanęła na ślubnym kobiercu. Tym razem jest to Kasia i Piotr.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia i Piotr w na randce
Kasia i Piotr w na randce (Youtube.com)
d1oa3jo

Czy można wyobrazić sobie piękniejszy scenariusz niż ten? Fani "Rolnik szuka żony" ocierają łzy wzruszenia i mogą zobaczyć zdjęcia z pięknej uroczystości Piotra i Kasi, którzy poznali się w show TVP.

Choć Kasia w "Rolnik szuka żony" nie była kandydatką, którą Piotr zaprosił od razu do gospodarstwa, uczucie zwyciężyło. Tak najwyraźniej musiało być. Partnerka farmera dołączyła do pozostałych dopiero w połowie programu. Dziś są szczęśliwymi rodzicami Alexa i w planach mają kolejne dzieci. Tymczasem rolnicza para powiedziała sobie "tak". I od dziś są małżeństwem. Czy to nie jest piękne?

Uroczystość odbyła się 2 sierpnia. Para zaprosiła podobno aż 200 gości. Nie zabrakło wśród nich oczywiście uczestników hitowej produkcji TVP oraz Marty Manowskiej.

(PRZEWIŃ BY ZOBACZYĆ KOLEJNE ZDJĘCIE)

Piotr i Kasia wyglądali doskonale. Widać, że są szczęśliwi. My również jesteśmy wzruszani, jak i miliony fanów tejże miłosnej produkcji. Życzymy też jeszcze więcej miłości.

d1oa3jo

Podziel się opinią

Share
d1oa3jo
d1oa3jo