Rozrywka"Rolnik szuka żony": Małgorzata kpi z Jana. Celna riposta

"Rolnik szuka żony": Małgorzata kpi z Jana. Celna riposta

"Rolnik szuka żony": Małgorzata kpi z Jana. Celna riposta
Źródło zdjęć: © Youtube.com

20.02.2019 12:48, aktual.: 20.02.2019 14:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jan bezpardonowo rozstał się z nią na oczach widzów. Choć początkowo Małgorzata była załamana zachowaniem ukochanego, dziś chętnie wchodzi w dyskusje z fanami na temat niedoszłego męża. - Jaś jest wyzwaniem nie do pokonania, nawet dla niego samego - wyznała.

"Rolnik szuka żony" połączył kilka par. Większość uczestników znalazło jednak szczęście poza programem. Inni zaś do dziś mogą o sobie powiedzieć "singiel". Do tej ostatniej grupy należy Małgorzata Płaza, która w ostatniej edycji walczyła o względy Jana Widulińskiego.

Niestety, związek zawarty przed kamerami nie przetrwał próby czasu. Uczestnicy rozstali się - i to w dość niejasnych okolicznościach. Uczestniczka nie zamierzała jednak załamywać rąk. Pogodziła się ze swoją sytuacją i dziś wszystkim udowadnia, że nawet po przejściach można być szczęśliwym.

Na jej profilu na Instagramie nie brakuje zdjęć z przeszłości, ze spotkań z przyjaciółmi czy motywacyjnych postów. Jedna z ostatnich fotek, które opublikowała, przedstawia jej największą pasję - wspinaczkę. Część fanów od razu skomplementowała wygląd Małgorzaty. Inni skupili się na wyzwaniu, jakiego podjęła się bohaterka. Nie zabrakło również komentarza, który nawiązywałby do jej partnera z "Rolnik szuka żony".

"Góra to nic, te ściany można pokonać, gorsze wyzwanie to był Jaś" - napisał jeden z internautów.

Małgorzata, która chętnie wchodzi w dyskusje ze swoimi fanami, błyskawicznie odpowiedziała na ten komentarz.

"Jaś jest wyzwaniem nie do pokonania, nawet dla niego samego. Uchylę czoła, jeśli którejś się to w końcu uda" - odpisała ironicznie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)
Zobacz także