Trwa ładowanie...
ycipk-4gqped

Małgorzata z "Rolnik szuka żony" pokazała stare zdjęcie. "Wiele lat temu"

Choć nie znalazła miłości w programie "Rolnik szuka żony", nie traci nadziei. Po programie jest aktywna w mediach społecznościowych i pokazała nawet, jak wyglądała kiedyś. Jan może już zacząć żałować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fotkę skomentował inny uczestnik show TVP
Fotkę skomentował inny uczestnik show TVP (Facebook.com)
ycipk-4gqped

Małgorzata wzięła udział w piątej edycji "Rolnik szuka żony" i wysłała list do Jana. Był najstarszym farmerem spośród tych, którzy wzięli udział w show TVP.

ZOBACZ TAKŻE: Anna i Grzegorz Bardowscy na proteście rolników. "Nie mógłbym na siebie patrzeć"

ycipk-4gqped

Małgonia w programie była pewna, że Jan jest tym jednym. Umiejętnie walczyła o jego względy. Do tego stopnia, że dwie pozostałe kandydatki, które były w gospodarstwie, postanowiły samowolnie opuścić dom. Nie chciały przeszkadzać zakochanym.

Miłosna sielanka nie trwała długo. Na początku września 2018 r. para oficjalnie rozstała się. O czym zresztą uczestniczka "Rolnika" poinformowała na Instagramie. "Nie utrzymuję już z nim kontaktu" - grzmiała w mediach społecznościowych.

Tym razem "Małgonia" (tak mówił na nią Jan) pokazała światu, jak wyglądała "wiele lat temu". Trzeba przyznać, że w oryginalnym kapeluszu wygląda zupełnie inaczej.

ycipk-4gqped

"Wyczuwam ostrą musztrę i nie ma zmiłuj się" - skomentował Łukasz Sędrowski (uczestnik 5. edycji "Rolnik szuka żony").
"Ale masz bogatą wyobraźnię, albo ja w tej chwili" - odpowiedziała szybko Małgosia.

"Pani Małgosiu , ślicznie Pani wygląda, tak młodo i dziewczęco" - komplementowali internauci. I trudno się z nimi nie zgodzić.

Warto jednak zaznaczyć, że bohaterka flagowej produkcji TVP nie żaluje decyzji o udziale w "Rolniku", mimo tego, co ją spotkało.

Poznajecie Małgorzatę z show TVP?

ycipk-4gqped

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4gqped

ycipk-4gqped
ycipk-4gqped