Qaqwqwrqw

Małgorzata z "Rolnik szuka żony" pokazała stare zdjęcie. "Wiele lat temu"

Choć nie znalazła miłości w programie "Rolnik szuka żony", nie traci nadziei. Po programie jest aktywna w mediach społecznościowych i pokazała nawet, jak wyglądała kiedyś. Jan może już zacząć żałować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fotkę skomentował inny uczestnik show TVP
Fotkę skomentował inny uczestnik show TVP (Facebook.com)
Qaqwqwrqw

Małgorzata wzięła udział w piątej edycji "Rolnik szuka żony" i wysłała list do Jana. Był najstarszym farmerem spośród tych, którzy wzięli udział w show TVP.

ZOBACZ TAKŻE: Anna i Grzegorz Bardowscy na proteście rolników. "Nie mógłbym na siebie patrzeć"

Qaqwqwrqw

Małgonia w programie była pewna, że Jan jest tym jednym. Umiejętnie walczyła o jego względy. Do tego stopnia, że dwie pozostałe kandydatki, które były w gospodarstwie, postanowiły samowolnie opuścić dom. Nie chciały przeszkadzać zakochanym.

Miłosna sielanka nie trwała długo. Na początku września 2018 r. para oficjalnie rozstała się. O czym zresztą uczestniczka "Rolnika" poinformowała na Instagramie. "Nie utrzymuję już z nim kontaktu" - grzmiała w mediach społecznościowych.

Tym razem "Małgonia" (tak mówił na nią Jan) pokazała światu, jak wyglądała "wiele lat temu". Trzeba przyznać, że w oryginalnym kapeluszu wygląda zupełnie inaczej.

Qaqwqwrqw

"Wyczuwam ostrą musztrę i nie ma zmiłuj się" - skomentował Łukasz Sędrowski (uczestnik 5. edycji "Rolnik szuka żony").
"Ale masz bogatą wyobraźnię, albo ja w tej chwili" - odpowiedziała szybko Małgosia.

"Pani Małgosiu , ślicznie Pani wygląda, tak młodo i dziewczęco" - komplementowali internauci. I trudno się z nimi nie zgodzić.

Warto jednak zaznaczyć, że bohaterka flagowej produkcji TVP nie żaluje decyzji o udziale w "Rolniku", mimo tego, co ją spotkało.

Poznajecie Małgorzatę z show TVP?

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw